Kassa

Staatsloterij waarschuwt voor valse verkoop

  •  
11-04-2012
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
staatslot.jpg
Nederlandse consumenten moeten oppassen voor telefoontjes van buitenlandse organisaties die zich uitgeven voor de Staatsloterij. Daarvoor waarschuwde dinsdag de Nederlandse Staatsloterij.
De klantenservice van de Staatsloterij heeft de afgelopen tijd meldingen gekregen van consumenten die zeiden gebeld te zijn door of namens de Staatsloterij. ,,Aan deze mensen is een aanbod gedaan om deel te nemen aan de loterij, maar het aanbod komt in het geheel niet overeen met onze mogelijkheden van deelname'', aldus de Staatsloterij.
Onderzoek binnen de eigen organisatie heeft uitgewezen dat de telefonische aanbiedingen niet door de Staatsloterij zijn gedaan. ,,Het vermoeden bestaat dat buitenlandse loterijorganisaties of -agenturen hiervoor verantwoordelijk zijn'', liet de loterij weten.
ANP
Delen:

Praat mee

Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.

avatar

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!