Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Schoolboekenleverancier verhaalt schulden ouders op jongeren

16-12-2021
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
184 keer bekeken
  •  
600x275_schoolboeken_05.jpg

Schoolboekenleverancier The Learning Network (TLN) stuurt incassobrieven voor schulden van ouders naar jongeren die net 18 jaar zijn geworden. Dit meldt NU.nl. Het bedrijf laat weten dat dit "steeds minder" gebeurt en onderzoekt alle gevallen.

Volgens NU.nl gebeurt het geregeld dat ouders die het niet breed hebben schoolboeken die ze moeten kopen voor hun kinderen niet meteen kunnen betalen. Daardoor komen ze na een tijd in een incassotraject terecht.

30.000 incassozaken

TLN, de grootste schoolboekenleverancier van Nederland die in het verleden bekend was onder de naam Van Dijk Educatie, heeft volgens bronnen zo'n 30.000 incassozaken lopen.

Bron: NU.nl/ANP

Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

BNNVARA LogoWij zijn voor