Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

'Reismerk Arke wordt mogelijk TUI'

10-05-2015
leestijd 1 minuten
vliegtuig_airbusa380_1_02.jpg
De bekende merknaam Arke gaat mogelijk verdwijnen. Volgens de Britse krant The Times wil het Duitse reisconcern TUI in twee of drie jaar stoppen met het voeren van meerdere merknamen. Het bedrijf zou op termijn alles willen onderbrengen onder de naam TUI.
Nieuwe merkenstrategie
TUI, dat in meerdere landen actief is, presenteert woensdag zijn halfjaarcijfers. Volgens de krant kondigt het concern dan ook een nieuwe merkenstrategie aan. Een woordvoerster van TUI Nederland wilde maandag niet op het bericht reageren.
Kostenbesparing
Het bedrijf zou ook bezig zijn met het samenvoegen van zijn luchtvaartmaatschappijen Thomson Airways, TUIfly, TUIfly Nordic, Jetairfly and Arkefly. Die zijn bij elkaar goed voor een vloot van ongeveer 140 vliegtuigen. De krachtenbundeling moet een kostenbesparing opleveren van minstens 100 miljoen euro, schrijft The Times.
TUI
TUI biedt in Nederland vakanties aan onder namen als Arke, Holland International, Kras en Extravacanza. In 2013 maakte het bedrijf al bekend niet meer verder te willen met de naam Holland International. ANP

Meer over:

arke, diginieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor