Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Piek in internetgebruik en mobiel bellen

24-03-2020
leestijd 1 minuten
61 keer bekeken
bellen 1127
Nu scholieren en werkenden massaal thuis aan de slag gaan is een flinke piek in het datagebruik te zien, melden de providers. We zijn elkaar met name meer mobiel gaan bellen. Daarin is een stijging van 78 procent vastgesteld.
Het internetverkeer piekt ook deze dagen. KPN zag verleden week een toename van circa 25 procent aan regulier internetverkeer ten opzichte van andere drukke dagen. Er wordt ook meer gestreamd, voor Netflix en andere interactieve tv.
Provider VodafoneZiggo stelt "een lichte verhoging in het netwerkgebruik" vast, zowel overdag als 's avonds. Het bedrijf vergelijkt het met een reguliere zaterdag of zondag, wanneer veel mensen tegelijk thuis zitten en dan televisie kijken, appen, bellen en e-mailen. T-Mobile ziet "60 tot 70 procent meer belverkeer dan in een reguliere week". ANP
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor