Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Philips rondt overname Volcano af

18-02-2015
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
Philips_02.jpg
Philips heeft de medio december aangekondigde overname van de Amerikaanse producent van zorgtechnologie Volcano afgerond. Dat maakte het technologieconcern dinsdag bekend.
Omzet
Volcano behaalde vorig jaar een omzet van zo'n 400 miljoen dollar en heeft circa 1800 mensen in dienst. Met de overname is inclusief de schuld van de Amerikaanse producent van medische apparatuur een bedrag van 1,2 miljard dollar (ruim 1 miljard euro) gemoeid.
Belangrijke mijlpaal
Topman Frans van Houten sprak van een belangrijke mijlpaal voor Philips, dat de komende jaren sterk wil groeien op het gebied van technologie waarmee operaties veel patiëntvriendelijker kunnen worden verricht. De beeldapparatuur die Volcano maakt, moet daar een belangrijke bijdrage aan leveren. ANP
Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

BNNVARA LogoWij zijn voor