Kassa

Parkeerplaatsen worden voetbalveldjes

  •  
18-03-2009
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
573494.jpg
Albert Heijn gaat bij de filialen de parkeerplaatsen tijdelijk beschikbaar stellen voor straatvoetbaltoernooien die Unilever als onderdeel van de samenwerking met de KNVB organiseert. Een van de onderdelen is het zogeheten KNVB Calvé Straatvoetbal.
In totaal worden 54 straatvoetbaltoernooien op de parkeerplaatsen van de supermarktketen gehouden. Het initiatief is onderdeel van de samenwerking op het gebied van kinderen en beweging. De toernooien zijn van 22 april tot en met juni voor alle kinderen tussen de 8 en 12 jaar.
,,Met dit straatvoetbal kunnen we de jeugd op grote schaal het plezier van een potje voetbal laten beleven. In totaal krijgen we met deze toernooien ongeveer 40.000 kinderen aan het bewegen'', vertelt Harry Brouwer, directeur Unilever.
Bron: ANP

Meer over:

diginieuws
Delen:

Praat mee

Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.

avatar

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!