Kassa

Oproep: Heb jij door de coronacrisis een probleem?

17-03-2020
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
belbus 1127
Heb jij door de coronacrisis een probleem? Of ken jij iemand die door de huidige maatregelen in de moeilijkheden zit? Maak jij je zorgen om je opa, tante of buurvrouw die alleen thuis zit (of ben je dat zelf)? Heb je bijvoorbeeld hulp nodig met boodschappen doen of het ophalen van medicijnen? Heeft je beste vriend zijn verjaardag moeten afzeggen of is je computer kapot en kun je de deur niet uit?
Wat jouw probleem ook is, stuur het op naar belbus@bnnvara.nl. Dan schiet de Belbus je te hulp! Vergeet niet je telefoonnummer te vermelden.
Delen:

Praat mee

onze spelregels.

avatar

Reacties (5)

elske44
elske4423 mrt. 2020 - 12:23

Ik had online de gezondheidskeuring bij het CBR aangevraagd .OP 8 maart .De keuring zou op 16 maat gebeuren ( wat uiteraard niet door kon gaan ) .Ik heb gebeld en de afspraak is verplaatst naar 7 april ( als het dan wel door kan gaan , is de vraag ).Van het CBR moet ik voor 1 april gekeurd worden en anders vervalt de aanvraag en moet ik dat opnieuw aanvragen ( en dus ook betalen ) .Is het CBR coulant ????

advandeput1943
advandeput194318 mrt. 2020 - 12:55

Ik zit met mijn vrouw in Australië maar weet niet wanneer en hoe ik naar huis kan, ben bij mijn familie maar kan daar niet blijven wonen, heb diverse medicijnen en een stoma, hoe gaan ze mij daar eventueel mee helpen, en wat te doen met mijn visum ?

hboxem
hboxem18 mrt. 2020 - 10:50

Haha, en dan ook een jaar of langer moeten wachten op antwoord!Kijk hier maar eens ticketnummer: 453232 Hier krijgen wij alleen een reactie op dat hij in behandeling is maar onze garantie is bijna verlopen en dan zullen wij wel reactie krijgen van VArakassa

audb
audb18 mrt. 2020 - 10:37

Nooit gehoord van overmacht? Als een groothandel niet kan leveren dan kan een winkelier daar ook niets tegen doen dus vind ik deze oproep echt onrecht. Maar ik vind de kwaliteit van Kassa toch al sterk achteruit gegaan.

1 Reactie
simon55
simon5523 mrt. 2020 - 13:26

U heeft voor 200 % gelijk , het is en blijft een gammele zooi

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!