Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Nederland wereldwijd koploper bankstoringen

16-12-2014
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
banken_logos_2013_06.jpg
ING, Rabobank en ABN AMRO kampten de afgelopen twaalf maanden op 132 dagen met grote storingen. Daarmee is Nederland wereldwijd koploper als het gaat om bankstoringen, heeft de website allestoringen.nl berekend. In de top drie staan het Verenigd Koninkrijk en Brazilië respectievelijk op de tweede en derde plaats.
ING het vaakst storingen
Van de drie grootste Nederlandse banken had ING het vaakst last van storingen. Grote storingen deden zich bij deze bank voor op 48 dagen. Het totaal aantal storingen bij ING was 196. De koploper van vorig jaar Rabobank had 137 dagen last van een storing en ABN Amro 135.
De website allestoringen houdt de storingen bij op basis van meldingen op sociale media als Twitter en meldingen op de site zelf. Ze worden automatische beoordeeld en geanalyseerd. Bij grote problemen ligt het aantal meldingen 150 procent hoger dan bij een kleine storing. ANP

Meer over:

storing, diginieuws
Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

BNNVARA LogoWij zijn voor