Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Miljoenenschade door storm

31-03-2015
leestijd 1 minuten
storm-wind_01.jpg
De storm en felle rukwinden waar ons land sinds zondag mee te maken heeft, leidt tot een miljoenenschade. Die schatting sprak het verbond van Verzekeraars dinsdagmiddag uit.
Bedrag zal oplopen
Zondag waren er al windstoten die in combinatie met regen schade veroorzaakten. Dinsdag is daar de storm bijgekomen. ,,We ramen de schade nu op een paar miljoen, maar dat bedrag zal nog wel oplopen'', aldus een woordvoerder van het verbond.
Negenhonderd schades
Interpolis heeft op de afdeling schadeafhandeling extra personeel ingezet. ,,We krijgen vooral veel meldingen over kapotte ruiten, weggewaaide dakpannen, schade door omgewaaide bomen en waterschades.'' Bij het bedrijf zijn dinsdag tot 13.00 uur al zo’n negenhonderd schades gemeld. In totaal gaat het daarbij om circa 500.000 euro. ANP

Meer over:

storm, diginieuws
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor