Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Met de scooter naar De Hoge Veluwe

08-10-2009
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
64 keer bekeken
  •  
2858998.jpg
Nationale Park De Hoge Veluwe is beter bereikbaar van Ede dankzij elektrische scooters die bij station Ede-Wageningen zijn gestald. De scooters zijn donderdag officieel in gebruik genomen. De gemeente Ede wil de bereikbaarheid van het park vanuit Ede verbeteren.
De milieuvriendelijke NS-scooter is te huur bij station Ede-Wageningen. De scooter rijdt op elektriciteit en is daarmee stil en schoon en dus geschikt voor gebruik op de Veluwe. De NS-scooter is te huur met een OV-fietsabonnement.
Volgend jaar opent in Otterlo nog een OV-fietsbox. Bezoekers die met de bus uit Ede komen, kunnen dan hun weg vervolgen met een gehuurde fiets. Nationaal Park De Hoge Veluwe ligt grotendeels op grondgebied van de gemeente Ede en trekt jaarlijks meer dan een half miljoen bezoekers.
ANP

Meer over:

diginieuws
Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

BNNVARA LogoWij zijn voor