Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.
waarom een sleepnet als er IS strijders met een gestolen paspoort zo Nederland kunnen binnenwandelen? Waarom de EU meer betalen voor bestrijding van terrorisme en de grenzen open houden? waarom bezuinigingen bij de politie? terwijl ze nu al niet het werk aan kunnen? Waarom zeggen ze in het NOS nieuws dat de criminaliteit gestegen is terwijl dit juist het tegenovergestelde is? etc etc etc. WAAROM VOOR HET SLEEPWET STEMMEN, terwijl het politiek dweilt met de kraan open?
Manmoedig zullen we onze doden en verminkten accepteren, omdat onze veiligheidsdienst NIET alle middelen in mag zetten om kwaadwilligen op tijd te kunnen afvangen. En natuurlijk ONDER GEEN VOORWAARDE info ruilen met onze bondgenoten. Ook al hebben die de info, waar bommen geplaats zijn om heel het Westen van NL onder water te zetten... beter dat, dan ook maar een kier in onze eigen soevereiniteit. Voor Prinsch en ons Hollands-Zeeuwse Vaderland
Angst is een prima middel om bepaalde zaken er door te drukken, en het werkt zie ik aan uw reactie.Rutte zaait ook alleen maar angst door hel en verdoemenis te verkondigen als we deze wet niet invoeren.
Ons bang maken is inderdaad wat ze doen. Er is reeds prima wetgeving om kwaadwillenden te straffen, maar gek genoeg maken ze daar nauwelijks gebruik van. Criminaliteit omhoog, dus gevangenissen dicht! Als ze nu eens beginnen met het opleggen van een gepaste straf voor iedereen die ons systeem probeert te ondermijnen, dan zijn we al een heel eind. Maar dat alleen al doen ze niet. De politie heeft nu al instructies om kwaadwillenden niet aan te pakken, omdat dat anders een verkeerde indruk zou geven aan de kritische Nederlander. WIJ gaan van die sleepwet geen voordeel hebben. DEN HAAG gaat daar voordeel bij hebben, door ons nog meer in de tang te houden. Etnisch profileren mogen we niet, maar reken maar dat ZIJ dat straks volop gaan doen. Ten nadele van ons wel te verstaan.
Het "sleep"deel is een klein onderdeel van de hele wet. Hoe belangrijk is dit deel ten opzichte van de hele wet? Gooi met het badwater niet het kind weg!
stapje voor stapje worden we stiekem een dictatuur.....de overheid speculeert op onwetendheid,verandert en verdraait....en laat zoiets als de sleepwet bewust naar de achtergrond verbannen.Of ze geven een andere naam aan datgene wat door het volk massaal geweigerd is,zoals het EPD, wat nu onder een andere naam, toch bestaat? En weet u nog dat we met zn allen tegen een grondwet voor de hele EU hebben gestemd? En dat ie onder een andere naam er toch gekomen is. De overheid is idd niet te vertrouwen,die doet wat ze wil en is allang geen volksvertegenwoordiger meer.Een multinational vertegenwoordiger, dat wel.
Als iedereen zich hierin een beetje zou verdiepen, zouden de verhoudingen wel anders liggen. Het ligt wel wat ingewikkelder dan "ik heb niets te verbergen, dus van mij mag het". Iedereen heeft nl wel eens iets te verbergen. Niets is menselijk vreemd. Of zet u al uw gedachten en uw hele, maar dan ook uw hele doen en laten op FB? Niemand zou toch willen, dat de overheid zich daar gelijk mee zou bemoeien? Wie had vroeger ooit kunnen denken, dat roken anno 2018 overal verboden is? Wat gaan ze nog meer verbieden, drinken misschien of vet eten? Willen we dat wel? En wat gaan de sancties worden? Beeindiging zorgverzekering? Hoe ver gaan ze nog met de ongelijke behandeling tussen allochtonen en autochtonen? Weet u het? Die ongelijkheid is nog nooit zo groot geweest. Denk maar aan het krijgen van een huurhuis, denk maar aan wel of niet vervolgen van daders, maar er is nog wel meer. De mogelijkheden voor de overheid om ons te controleren zullen in ieder geval legio worden. Die overheid heeft zich niet bepaald betrouwbaar getoond. Moet je daar alles wel aan toe willen vertrouwen? Een overheid die onderweg steeds de spelregels verandert, manipuleert dus, moet je niets aan toe vertrouwen! Wees daarvan bewust als u op 21 maart voor wilt stemmen! Zadel uw (klein)kinderen niet op met een heel heel fout systeem, terwijl u er zelf geen last meer van zult hebben.
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!