Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Klappen voor alleenstaande ouders

06-11-2012
leestijd 1 minuten
Euro_100_07.jpg
Het regeerakkoord is slecht nieuws voor alleenstaande ouders die meer dan 65.000 euro per jaar verdienen. Dat schrijft RTL Nieuws op de website.
Koopkrachtverlies
Door de nieuwe maatregelen van coalitiepartners PvdA en VVD gaat die groep er flink op achteruit, berekende vakcentrale MHP. Het koopkrachtverlies bij alleenstaande ouders met een hoger inkomen kan meer dan 8 procent zijn.
Stap naar rechter
RTL Nieuws stapt dinsdag naar de rechter om meer duidelijkheid te krijgen over de precieze cijfers. De vakcentrale MHP rekent de gevolgen uit voor grote groepen mensen, maar dat blijven algemene cijfers, die van persoon tot persoon flink kunnen verschillen, aldus RTL.
ANP/RTL
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor