Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Klanten Rabobank krijgen geld toe op hypotheek

15-04-2016
leestijd 1 minuten
geldpotje 930x520
Er zijn momenteel mensen die geld toe krijgen op hun hypotheek. Het zijn klanten van de Rabobank met een zogeheten Euribor-hypotheek. Dat schrijft RTL Nieuws.
Hierbij is de rente op de lening gebaseerd op de Euribor-rente, de rente die banken onderling rekenen. Die rente staat tegenwoordig bijzonder laag, namelijk op -0,34 procent. Hierdoor komt het rentetarief voor deze klanten op dit moment onder de 0 procent uit en krijgen ze dus geld terug. Hoeveel zij precies krijgen per maand is nog niet duidelijk. Waarschijnlijk loopt het bedrag op tot enkele tientjes per maand.
Het gaat nu nog om ongeveer twintig mensen. Volgens RTL Z bleek al eerder dat ook tienduizenden klanten van ING, Westland Utrecht en SNS bijna geld toe krijgen op hun hypotheek. Zij hebben een vergelijkbare hypotheek. Bron: RTL Nieuws

Meer over:

rabobank, hypotheek
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor