Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Kassa zoekt studiopubliek voor de laatste uitzendingen: wil jij erbij zijn?

Vandaag
leestijd 1 minuten
oproep_kassa_uitz_1280px

Zoals iedereen weet, houdt Kassa na 2026 op te bestaan als gevolg van forse bezuinigingen op de publieke omroep. Maar komend seizoen halen we nog één keer alles uit de kast om een mooie reeks afleveringen neer te zetten. Wil jij één van de allerlaatste Kassa-uitzendingen ooit live bijwonen in de studio te Hilversum? Dan is dit je kans!

De eerste uitzending van deze afsluitende Kassa-reeks is op zaterdag 29 augustus. Vanaf die datum zijn we iedere zaterdag live op televisie tot de allerlaatste Kassa-uitzending ooit op zaterdag 5 december.

Wil jij een Kassa-uitzending bijwonen in de studio?

Voor deze reeks uitzendingen zoeken we publiek voor in de studio. Jij bent van harte welkom!

Lijkt het je leuk om een Kassa-uitzending bij te wonen? Mail dan naar kassapubliek@bnnvara.nl o.v.v. je naam, je telefoonnummer en de dag (of dagen) dat je naar de studio wilt en kunt komen. Wij nemen dan contact met je op met aanvullende informatie.

Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor