Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

In Kassa: Bemiddelingskosten voor huurwoningen

22-04-2011
leestijd 1 minuten
huurwoningen_23.jpg
Veel woningzoekenden kunnen moeilijk aan een huurwoning komen. In grote steden beheersen diverse makelaars- en verhuurkantoren de markt.
Waar vroeger "sleutelgeld" werd gevraagd bij de verhuur van woningen, moeten huurders nu "bemiddelingskosten"  betalen wanneer ze een huurwoning accepteren.
Het vragen van sleutelgeld is verboden, maar bemiddelingskosten mogen wel gevraagd worden. In Kassa de vraag: wat is het verschil? En wat kan er gedaan worden tegen deze soms absurd hoge bedragen tot wel 3.000 euro?
Kijk Kassa real time online
Zaterdag niet in de buurt van de televisie? Geen nood, u kunt via deze pagina  de uitzending ook live bekijken. Meetwitteren over de hoge bemiddelingskosten voor huurwoningen? Gebruik #kassa in uw tweet of klik hier om mee te discussiëren!

Meer over:

diginieuws
Delen:

Reacties (0)

Kassa

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

BNNVARA wij zijn voor