op 76 jaar krijg ik GEEN hypotheek meer.! Dus dan maar doorgaan met PLOETEREN, MET MIJN straf pensioen.
Ik kan er met mijn pet nog steeds niet bij: 65+-er, wil € 100k hyp, dus a 2.5% voor 20 jaar = € 2500 per jaar ( dus dik-heel-fors veel meer dan een aanleun-huurflatje) en over 15 -20 jaar zeker weten, dat dat huis weer verkocht is ( is men wel 85+ ! ), dus centen terug bij de bank. Eigen geld 150k, dus risico bank: 0,00 Dus mensen: overwaarde, kennis en kunde en rest-kapitaal mee en naar zonniger oorden ( Europees Florida), niet te ver van een goed ziekenhuis, waar je voor (veel) minder een leuk huis kan kopen, gezamenlijk zwembad erbij, dik 4 mnd normaal NL-weer, 4 mnd mooi, 2 mnd airco aan, 2 mnd elektrisch kacheltje aan, en via Astra tot aan Nrd-Afrika toe NPO en RTL. zie http://www.lyngsat-maps.com/footprints/Astra-1KR-Europe.html. En de (klein)kinderen komen NU hooguit 3 a 6 x per jaar een paar uurtjes, want druk, bezig, stress, veel-te-doen en straks 1-3 wk gratis vakantie vieren.Een studievriend vloog voor 2 x € 30 van Montpellier naar R'dam met Transavia. Kan je nog niet voor gaan liften.NL... het l.z.r.s ik zie desnoods wel op BVN.
Haha, een zoethoudertje, VOOR je AOW! Waar kunnen de anderen terecht? Die zijn er genoeg...
De maandlasten van de hyportheek moeten lager worden, is een voorwaarde. In veel gevallen zal dat niet mogelijk zijn. Als ik mijn oude, veel te grote huis in een klein dorpje en waar geen hypotheek meer op rust, verkoop, dan krijg ik daar misschien 150.000 euro voor. Ik koop een nieuw huis in of nabij de stad voor 250.000 euro en wil derhalve een hypotheek van 100.000 euro. Dan gaan mijn maandlasten omhoog en dat mag niet. Hoe kan ik dan in vredesnaam in aanmerking komen voor een hypotheek??????
Kunnen ze beter voor jongeren doen. Er zijn heelveel jongeren die door te strenge regels geen hypotheek kunnen krijgen.
klopt helemaal ik heb net een nieuwe hypotheek, geen probleem maar het ligt er ook aan welke adviseur je hebt, de eerste waar ik was liet me na 2 offertes helemaal in de steek, hij wilde wel nog geld voor de bemiddeling die dus mislukt was (uiteraard niet betaald). daarna ben ik naar een ander gegaan en het was in 2 weken rond en bespaar ik elke maand 200 euro
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!