Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

'Fiets van de zaak moet blijven'

27-10-2009
leestijd 1 minuten
2441628.jpg
Een brede coalitie van organisaties, van Bovag, RAI tot ANWB, VNO-NCW en de Fietsersbond, pleit voor behoud van ,,de fiets van de zaak''.
In het Belastingplan van staatssecretaris Jan Kees de Jager (Financiën) lijkt de zogeheten bedrijfsfietsregeling vanaf 2011 te verdwijnen. Voor de Bovag is dat onaanvaardbaar, zei algemeen directeur Koos Burgman dinsdag. ,,Het is een slechte zaak voor de fietsenindustrie en voor de werknemer die zich fietsend gezond houdt, het verkeer ontlast en het milieu een dienst doet.''
De Tweede Kamer praat komende maandag over de voorstellen van De Jager. CDA-Kamerlid Joop Atsma steunt de fietslobby, die het belastingvrije bedrag wil ophogen van 749 tot 2000 euro zodat de elektrische fiets onder de regeling valt. Onduidelijk is hoe zijn fractie erover denkt.
Bron: ANP

Meer over:

diginieuws

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor