Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Duurste woonverzekering ruim elf keer duurder dan goedkoopste

06-08-2013
leestijd 1 minuten
112 keer bekeken
600x275_huis_07.jpg
Woonverzekeringen verschillen enorm in premie. De duurste verzekeringen kosten ruim 11 keer meer dan de goedkoopste. Dit blijkt uit onderzoek van Independer die de premies van vrijwel alle inboedel-, opstal- en pakketverzekeringen met elkaar heeft vergeleken.
Independer analyseerde ruim 37.000 vergelijkingen van woonverzekeringen. In precies dezelfde situatie kosten de duurste pakketverzekeringen (inboedel- en opstalverzekering samen) gemiddeld 150% meer dan de goedkoopste. Bij inboedelverzekeringen bedraagt dit verschil gemiddeld 203%. Het verschil tussen de duurste en goedkoopste opstalverzekeringen is gemiddeld 237%.
Bijna 400 euro premieverschil
De goedkoopste pakketverzekering, inboedel- en opstalverzekering samen, voor een alleenstaande met een rijtjeswoning in Amersfoort kost € 200,30 per jaar. De duurste is € 593,94 en dat is bijna drie keer zoveel. Consumenten die in deze tijd geld willen besparen, doen er goed aan woonverzekeringen te vergelijken voordat ze gaan afsluiten. Bron: Independer
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor