Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

CDA wil minister bij overleg babymelkpoeder

03-05-2013
leestijd 1 minuten
babymelk_02.jpg
Het CDA wil dat minister Edith Schippers (Volksgezondheid, Welzijn en Sport) aanschuift bij het spoedoverleg over de schaarste aan babymelkpoeder. Het CDA-Kamerlid Hanke Bruins Slot heeft dat donderdag gevraagd.
Gevolgen
Er is een enorme vraag naar babymelkpoeder vanuit China. Daardoor kan het gebeuren dat het in de schappen van Nederlandse winkels tijdelijk niet verkrijgbaar is. Dat zorgt volgens Bruins Slot voor veel stress bij jonge ouders. Ze wil ook weten of ziekenhuizen en zorginstellingen verzekerd zijn van de levering van voldoende babymelkpoeder.
Het spoedoverleg tussen supermarkten en de Nederlandse producenten van melkpoeder moet zo spoedig mogelijk plaatsvinden, zei directeur Marc Jansen van het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) donderdag. ANP
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor