Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Advies: maximum aan paracetamol in drogisterijen

13-03-2020
leestijd 1 minuten
125 keer bekeken
 paracetamol 1127
Drogisterijen wordt aangeraden voorlopig te stoppen met het aanbieden van testers en testproducten, zoals tester waarmee bijvoorbeeld make-up kan worden uitgeprobeerd. Voor paracetamol en andere zelfzorggeneesmiddelen geldt een maximum van drie verpakkingen per klant. Dat is het advies inzake het coronavirus van het Centraal Bureau Drogisterijbedrijven (CBD), waarbij 85 procent van de drogisterijen is aangesloten.
Paracetamol en andere zelfzorgmedicijnen zijn voldoende verkrijgbaar, maar er is wel steeds meer vraag naar. Om dat te reguleren (en te voorkomen dat anderen misgrijpen) geldt een maximum van drie pakjes per klant.
Drogisten moeten tevens hun klanten vragen te pinnen, zodat ze niet in contact komen met cashgeld. Kan het niet anders? Dan moet de klant het geld op de kassa leggen en het wisselgeld daar ook weer zelf vanaf pakken. ANP
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor