Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Bas en Digros verder als Dirk

07-01-2014
leestijd 1 minuten
77 keer bekeken
supermarkt_keuze_02.jpg
De supermarktformules Bas van der Heijden en Digros gaan de komende maanden verder onder het label Dirk. Dat heeft moederbedrijf Detailresult Groep dinsdag bekendgemaakt.
Voordelen
De samenvoeging levert volgens het bedrijf efficiëncyvoordelen op en schept meer duidelijkheid voor klanten, mede door de grotere naamsbekendheid van Dirk. ,,Door de overgang van één formule met drie namen naar één formule met één merknaam kunnen we een nog grotere vuist maken op diverse vlakken'', zegt René van Klooster, directeur bij Detailresult Groep.
Vestigingen
Als de naamswijzigingen zijn doorgevoerd bestaat de Dirk-formule uit 100 vestigingen. Bas en Digros hebben respectievelijk 32 en 17 vestigingen in Nederland. Voor de klanten van Bas en Digros verandert er volgens de supermarktketen behalve de naam niets.
ANP
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor