Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Albert Heijn gaat tabak afdekken

23-09-2015
leestijd 1 minuten
Albert_Heijn_13.jpg
In vijftien winkels van supermarktketen Albert Heijn wordt tabak niet langer zichtbaar gepresenteerd. Tijdens een proefperiode worden in deze vestigingen verschillende vormen van afdekken getest. Dat maakte moederconcern Ahold woensdag bekend.
Afdekken
In de betreffende winkels, waaronder twee Albert Heijn to go’s, worden verschillende vormen van afdekken getest zoals gesloten deuren, lamellen en automaten. Het doel is te ervaren wat voor klanten en medewerkers het beste werkt. Albert Heijn deelt de resultaten van de proef met het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL).
Oktober
Ook steunt Albert Heijn dit jaar Stoptober, een campagne waarin rokers en niet-rokers elkaar helpen om 28 dagen te stoppen met roken. Met deze initiatieven wil de supermarktonderneming klanten die willen stoppen met roken een steuntje in de rug bieden. Staatssecretaris Martin van Rijn (Volksgezondheid) waardeert het dat Albert Heijn de pakjes sigaretten uit het zicht zet. ,,Ik ben erg benieuwd naar de effecten hiervan op de verkoop en met name aan jongeren. Mijn ambitie is dat jongeren helemaal niet beginnen met roken en kinderen rookvrij kunnen opgroeien. Deze stap helpt daarbij.'' ANP
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor