Kassa

Abortusklinieken CASA voorlopig dicht

04-12-2017
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
operatie ziekenhuis dokter 930
De drie overgebleven klinieken van de failliete abortusorganisatie CASA gaan voorlopig dicht. Het gaat om de vestigingen in Amsterdam, Rotterdam en Maastricht. Volgens curator Marc Udink bleek maandag dat het niet mogelijk was om door te gaan. Udink zoekt nog naar nieuwe eigenaren. Hij verwacht nog deze week een deal voor de kliniek in Rotterdam.

Doorverwijzingen

Vrouwen die hulp zoeken, worden vanaf dinsdag doorverwezen naar andere klinieken. Van de 31.000 abortussen die jaarlijks in Nederland plaatsvinden, voerde CASA ongeveer de helft uit.

Faillissement in november

Begin november werd bekend dat CASA failliet was verklaard. De organisatie zou miljoenenclaims niet hebben kunnen opvangen. Deze zouden zijn veroorzaakt door verzekeringsfraude door oud-werknemers, zo berichtten eerder diverse media. ANP

Meer over:

casa
Delen:

Praat mee

Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.

avatar

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!