Kassa

Aantal tv-aansluitingen blijft dalen

08-09-2017
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
televisiekijken 930x520
Het aantal tv-aansluitingen in Nederland blijft dalen. In totaal zijn er na de eerste helft van dit jaar nog een kleine 7,4 miljoen aansluitingen, 0,3 procent minder dan na het eerste kwartaal van 2017, blijkt uit cijfers van marktonderzoeker Telecompaper. Het aantal tv-aansluitingen daalt al 2,5 jaar. Telecompaper denkt dat de omzet vanaf 2019 ook gaat dalen.
Kabel
De meeste televisieaansluitingen gaan via de kabel. Het gaat dan om ruim 57 procent. Televisie via de telefoonlijn is met 19 procent fors kleiner. Glasvezel is met 15,5 procent de derde techniek.
KPN tweede
VodafoneZiggo blijft de grootste partij op de tv-markt met 60,2 pocent van de totale marktomzet van 455 miljoen euro. Dat is een iets kleiner marktaandeel dan vorig kwartaal. KPN was de tweede partij met 27 procent van de markt, een kleine stijging van zijn marktaandeel. ANP
Delen:

Praat mee

Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.

avatar

Reacties (4)

simon55
simon559 sep. 2017 - 15:18

Weet U wat pas storend is......................zit ik reclame te kijken, komt er plotseling weer een of andere idiote fim

honda98
honda988 sep. 2017 - 13:43

ik wel

Motorhenkie
Motorhenkie8 sep. 2017 - 13:33

Komt simpelweg omdat je doodgegooid wordt met reclame als je een film wil kijken. Dan is de lol er wel af en kies je voor filmnet of on demand.  Of je downloadt een film ( liefst van DFW haha)

gerard van kooten
gerard van kooten8 sep. 2017 - 12:36

Dit vind ik heel erg logisch sterker nog, ik heb nog nooit een TV aansluiting gehad en er zal er ook nooit één komen. Ik vind het echt zonde van mijn centen hoor!

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!