Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Aanhoudingen voor handel namaakkleding

28-11-2016
leestijd 1 minuten
kleding 930 520
In een aantal onderzoeken naar onlinehandel in vervalste merkkleding zijn de afgelopen twee weken twaalf verdachten aangehouden. Verschillende woningen en opslagplaatsen zijn doorzocht, meldt de NOS.
Aliexpress
Er werd vooral gekeken naar onlineverkoop via sociale media als Facebook en Instagram en onlinehandelsplatforms als Alibaba/Aliexpres. De FIOD deed het onderzoek in samenwerking met de politie en de douane, onder leiding van het Openbaar Ministerie.
Wapens
Er zijn bijna 3500 stuks kleding, schoenen, tassen, parfums en horloges in beslag genomen, ter waarde van enkele tonnen. De goederen worden vernietigd. Ook is beslag gelegd op bankrekeningen van verdachten en op ruim 26.000 euro in contanten. Daarnaast zijn wapens gevonden, onder meer boksbeugels en stroomstootwapens. 
Bron: NOS
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor