Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Aanbod zorgpolissen flink afgenomen

13-04-2016
leestijd 1 minuten
verzekering930x520
Verzekerden konden dit jaar kiezen uit 61 zorgpolissen, tien minder vergeleken met vorig jaar. Daarmee lijkt de jaarlijkse stijging van het aantal polissen omgezet te zijn in een daling. Dat maakte Vektis, het centrale informatiecentrum van zorgverzekeraars, woensdag bekend.
Het aantal zorgpolissen ligt nu vrijwel op hetzelfde niveau als in 2012. De Consumentenbond klaagde eind vorig jaar dat verzekerden door de bomen het bos niet meer zien door het enorme aanbod van zorgpolissen.
Ruim een miljoen mensen zijn per 1 januari overgestapt naar een andere zorgverzekeraar, waarmee het overstappercentage 6,3 procent bedraagt. Volgens Vektis blijft het percentage verzekerden met een collectieve verzekering dalen, terwijl het percentage verzekerden met een vrijwillig eigen risico toeneemt. ANP

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor