Iedere maandag en woensdag om 17.00 een nieuwe aflevering op
Vind hier jouw dagelijkse dosis seks en drugs! Elke maandag en woensdag zijn er nieuwe afleveringen van Jurre's Date en Emma's Peepshow te vinden op onze site.
We zaten er al op te wachten, en jij waarschijnlijk ook. Hier is de vrouwelijke versie van de tongende hetero jongens. Waarom? Omdat het kut is dat er nog steeds kut over wordt gedaan. En omdat we er allemaal gewoon graag naar kijken.
Hoe dat ging? Zes YouTubers maakten samen een filmpje. Elk koppel bestond uit één hetero en één lesbienne. Ze geven elkaar een hand, soms een knuffel, beetje smalltalk en húp. Lekker potje (ha-ha) tongen. Zelfde idee als bij de mannen dus, maar dan met chicks. Chicks die de cliché’s over lesbiennes keihard doorbreken. En dat ziet er zo uit: