Valse e-mail SNS bank
Geplaatst door: valerius-2 op: 08-12-2014 15:46
Geachte SNS Bank klant,
Vanaf december 2014 zijn de eerste geselecteerde klanten over gegaan naar het vernieuwde SNS Bank Internetbankieren. Wij hebben de wijzigingen samen met het SNS Bank-consumentenpanel ontwikkeld en doorgevoerd.
Dit kan voor u even wennen zijn, maar met dit nieuwe gezicht wordt internetbankieren overzichtelijk en makkelijk.
Uw dagelijkse bankzaken worden zo nog eenvoudiger.
Het vernieuwde SNS Bank Internetbankieren biedt dezelfde mogelijkheden, die u al gewend bent.
De belangrijkste veranderingen zijn:
Deze email kreeg ik terwijl ik nooit daar klant ben geweest. Er staat ook nog een link bij maar die zet ik maar nier hier neer.
Reactie door hopetobehelping op 08-12-2014 17:30
Beste valerius-2,
dank u wel voor de waarschuwing.
Het is inderdaad een phishing mail.
U bent niet de eerste die dit is overkomen:
https://www.facebook.com/SNSBank/posts/10203189177064099.
Reactie door pieterwolters op 09-12-2014 11:52
Zullen er echt nog mensen zijn die hier intrappen? Buiten het feit dat banken die niet via email communiceren (algemeen bekend) is ook de stijl van de communicatie niet wat je van banken gewend bent (let op de stijlfouten).
Reactie door valerius-2 op 09-12-2014 14:33
Quote: pieterwolters schreef op dinsdag 9 dec 2014, 11:52: Zullen er echt nog mensen zijn die hier intrappen? Buiten het feit dat banken die niet via email communiceren (algemeen bekend) is ook de stijl van de communicatie niet wat je van banken gewend bent (let op de stijlfouten).einde Quote
Als u alleen maar in dit forumbekijk dan ziet u hoeveel mensen overal nog in de fout gaan.
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!