Traag wifi......?
Geplaatst door: jobiejoba op: 27-06-2012 18:21
1. Haal de draadloze router uit de meterkast.
De meeste meterkasten zijn vlak bij de voordeur en dat betekent dat zomaar de helft van het wifi-signaal de straat op wordt gestraald in plaats van het huis in.
2. Zet de router niet op de grond.
Achter de bank staat zo'n router lekker uit het zicht, maar als hij op de grond staat, zal het signaal vermoedelijk beroerd zijn. Heuphoogte is beter.
3. Verander het kanaal waarop je router uitzendt.
Als de buurman toevallig op hetzelfde kanaal zit, ontstaan storingen en dat betekent lagere snelheden. Er is een handig programmaatje (Google op 'inSSIDer') dat precies laat zien op welke kanalen jouw router uitzendt en waarop de buren zitten.
4. Installeer een repeater.
In veel moderne huizen is met name de ontvangst op de eerste of tweede verdieping vaak matig. Een repeater kan helpen het bereik te vergroten.
Volkskrant Volkskrant
Reactie door dcz op 27-06-2012 23:55
Nergens last van en mijn router staat én in de meterkast én op de grond....en mijn signaal is uitstekend...Repeater heb ik ook niet en de kids hebben prima verbinding boven...
Ben je nu verdrietig?
Grappig trouwens dat je dit in de rubriek ADSL plaatst....is zooooo 2001....
Mijn mening: kultip.
Reactie door jobiejoba op 02-07-2012 07:45
Traag wifi is een veel voorkomend probleem. Ik heb ook geen last van een hoge telefoonrekening en geen last van webwinkels die niet leveren. Dat wil niet zeggen dat anderen die problemen niet hebben.
Jammer dat U zo zuur reageert en dat U geen tip kan geven zodat anderen niet langer een trage wifi verbinding hebben.
Reactie door dcz op 02-07-2012 17:07
Quote: jobiejoba schreef op maandag 2 jul 2012, 07:45: Traag wifi is een veel voorkomend probleem. Ik heb ook geen last van een hoge telefoonrekening en geen last van webwinkels die niet leveren. Dat wil niet zeggen dat anderen die problemen niet hebben.
Jammer dat U zo zuur reageert en dat U geen tip kan geven zodat anderen niet langer een trage wifi verbinding hebben.einde Quote
TS geeft tips die nergens op slaan en ik geef daarover mijn mening. Dat mag namelijk in dit land....
Ik meen vrij te mogen opmerken dat met name tips 1 en 2 onzin zijn, wellicht heeft u zelf nog een relevante opmerking?
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!