onkruid verwijderen tussen de tegels
Geplaatst door: nbw op: 10-07-2011 03:08
Heb gif gekocht bij de Action en dat werkt. Heb azijn gegoten en dat werkt ook. Dat was 1,5 week geleden. Al het gestorven onkruid ligt er dor bij tussen de tegels. Echter 1 probleem is nog niet opgelost namelijk het verwijderen van al die gestorven onkruid.Heb een superstofzuiger van 3009 watt gehuurd voor 30 euro en dat werkte fantastisch .Al het afval werd met haast wortel en al probleemloos opgezogen.
Reactie door tappie op 10-07-2011 14:53
Nou, vind het een duur geintje, je had het er ook gewoon uit kunnen trekken
Reactie door nbw op 11-07-2011 02:03
Heb deze tip als statement geschreven. En deze onkruidzuiger heeft me niets gekost. Azijn en gif helpen echt niet. Tijdelijk wellicht maar dan moet je al het dode spul nog wel handmatig opruimen.
Reactie door edrick3 op 11-07-2011 15:28
@nbw,
Dan vind ik deze tip toch 'duidelijker'!deze tip
Reactie door inekel1953 op 11-07-2011 17:17
Edrick,
Inderdaad, je hebt volkomen gelijk, schoonmaakazijn werkt juist heel goed, is voordelig in aanschaf en ook nog milieuvriendelijk.
Zelf heb ik die tip heb ook al geplaatst onder de noemer "Azijn is een wondermiddel" + nog een vervolg daarop waar je azijn allemaal voor kunt gebruiken. Het is echt ontzettend veel en doeltreffend.
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!