Actua verzekering voor iPhone is misleidend.
Geplaatst door: koolman op: 14-03-2011 11:26
Actua verzekering voor iPhone is misleidend.
Een een leentoestel bij Actua Platinum verzekering service houd in een apparaat van nokia waar ik geen gebruiksaanwijzing bij gekregen heb en alleen maar me kan bellen en SMSen. Ik noem dat een nood toestel %$#@!, en velen in de Nederlandse taal.
Verder weet ik niet hoelang de reparatie du.........urt, mijn iPhone is inmiddels 13 dagen in reparatie voor een scheurtje in de achterplaat waar door ook de geluid-knop is afgebroken.
Ook verhoogt Actua het maandelijks bedrag zonder mededeling.
maar ik moet wel flinke administratiekosten betalen bij betaling achterstand. Waarom zijn de consumenten rechten zo slecht geregeld?
Deze verzekering zeg ik zo snel mogelijk op.
Reactie door mastag op 14-03-2011 14:40
Een i-phone is een telefoon en je krijgt ook een telefoon in bruikleen.
Daar kan geen discussie over zijn. 13 dagen is echt nog niets, 3-4 weken is normaal en ja actua is duur. Consumentenrecht is niet slecht geregeld u verlangt gewoon meer dan reëel ben ik bang.
Groet
Mastag
Reactie door sonjaatje op 14-03-2011 19:56
Een telefoon is in eerste instantie bedoelt om mee te bellen, dat kan met de leenfoon ook dus niks mis mee.
Reactie door inge123 op 29-03-2011 18:15
Hallo Koolman,
Ik begrijp het helemaal. Mijn iPhone is ook opgehaald en ik kreeg ook een Nokia! Fijn is dat he.. niet dus.
Ik snap wel een telefoon is een telefoon maargoed, ik heb ook vooral voor de iPhone gekozen omdat er ook internet op zit (makkelijker in gebruik dan op zo'n Nokia mobiel) etc. dus ik wil daar dan ook gebruik van kunnen maken! Ik zie het niet zitten om zolang geen iPhone te hebben, maargoed het is niet meer anders.
Baal er ontzettend van. Vooral als je de iPhone eenmaal gewend bent.
Groetjes
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!