Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Youfone oplichters!!

Geplaatst door: denizon op: 01-04-2014 00:27
Klacht Youfone 31610818715 en 31648147668 Ben inmiddels OVERGESTAPT naar TELFORT Dag klanten ga NIET lid worden bij Youfone!! IK WAARSCHUW jullie AUB!! Dit bedrijf gebruikt een systeem waarbij mensen indirect) dupe van worden!! LEES AUB dit bericht geheel door, dan zult u beseffen dat dit bedrijf erg vals is en vele klanten OPLICHT!! Na het lezen van juiste waarneming en harde bewijzen, kunnen de consumentenbond en schillencommissie erg weinig doen, omdat Youfone systematische klanten valse facturen zend, waarbij duizenden klanten erg dupe van worden. Sinds ik lid ben in het begin ging het al mis met Youfone, het personeel 80% ongeschoold en bakt er geen reed van! Zelfs de supervisor die ik meerdere malen gesproken heeft mevr. Loes bakt er ook geen reed van!! Dit bedrijf hanteert een systeem waarbij veel onschuldige klanten misbruikt worden met onterechte hoge rekeningen! Op dit forum reageert Youfone altijd met: Wat vervelend dat u zich zo negatief ervaart wij hebben deze zaak in behandeling genomen en u zult dan van ons een bericht krijgen. NU denken klanten die op dit forum lezen, dat er zogenaamd Youfone deze behandeld heeft, maar er wordt de geen REED mee gedaan! Je krijgt schijnheilig een mail, dat het fout is van de klant en bla bla bla. Onderstaande feiten AUB klanten goed lezen!! Feit 1 Youfone stuurt zogenaamd hoge verkeerde rekeningen, dit kan dan zijn dat het (K) systeem van hun fout stuurt, de meeste klanten die deze verkeerde factuur krijgen gaan dus niet betalen! De klanten verwachten dan een aangepaste factuur, maar deze word na langer dan een week aangepast, bij je eigen youfone account, waarbij je zelf kan betalen met Ideal. Ik kreeg dus verkeerde factuur, en belde hun 3 keer op dat het factuur verkeerd was. Ze gaven toe dat het fout was, en zou aangepast worden binnen 48 uur in mijn Youfone omgeving (ideal) Na 2 dagen was het nog steeds niet aangepast, ik dus weer bellen, en er was storing, en niemand kon vertellen hoe het kwam. Het enige wat het personeel kon doen was doorgeven aan de technische dienst. Het zou weer binnen 48 uur aangepast worden, ik dus wachten op en correcte factuur! Weer na 2 dagen ik weer bellen en mailen dat ik zat was, en dat ik de correcte factuur wilde betalen! Het duurde precies 9 dagen voordat het aangepast werd bij mijn Youfone account ideal. Na de tiende dag kreeg ik een SMS midden in de nacht dat mijn mobiel geblokkeerd zou worden. Ik dus niet meer bellen! Vervolgens betaalde ik het correcte bedrag, omdat het te laat was met betaling moest ik zogenaamd DEBLOKKADE kosten betalen van 24,99 euro! OPLISCHTERS!! Ik dus huilend bellen dat het vals en niet eerlijk was, gaven ze mij de schuld, dat ik 11 dagen te laat was met betalen! En zo doen ze bij duizenden klanten, en verdienen ze goed geld met zogenaamde marketing acties DEBKOKKADE kosten 24,99!! Alle personeel hebben geen bevoegdheden en bakken geen reed van!! Ze maken alleen maar een melding en meer niet! Ben dus zwaar opgelicht!
Reactie door aurora1 op 01-04-2014 01:40
U bent inmiddels toch overgestapt naar Telfort? Wat moeten we hier nu nog over discussiëren? Drie keer hetzelfde verhaal op dit forum vertellen is overigens ook vrij zinloos. U heeft te vaak uw caps lock ingeschakeld, of de Shift toets blijft vast zitten. Namen van derden noemen valt ook niet onder de spelregels en is niet toegestaan.
Reactie door forever-nl op 01-04-2014 07:37
Andere providers (bijvoorbeeld Telfort) sluiten u net zo goed af bij niet tijdig betalen en het is ook gebruikelijk kosten in rekening te brengen bij heraansluiting. Wel lijkt 24,99 mij wat veel voor een administratieve handeling maar het komt ook voor dat (bijvoorbeeld Telfort) je nummer definitief laat vervallen (bij niet tijdig betalen). En dan ben je helemaal een aap gelogeerd. Mocht het omgekeerde spelen en men teveel incasseren dan sta je als klant machteloos en is het enige wat je kunt doen herhaaldelijk bellen/mailen/schrijven. En zodra men doorheeft dat je gelijk hebt gaan er nog meerdere weken overheen voor het op je bankrekening staat terwijl in het omgekeerde geval (niet op tijd betalen) je al binnen twee weken helemaal niet meer kunt bellen. Storneren is ook geen optie immers loop je dan het risico om, inderdaad, afgesloten te worden.
Reactie door ron777 op 12-07-2014 15:44
Youfone lost klachten niet op, mensen er wordt een gezamenlijke actie opgezet om met camera naar Youfone te gaan in Rotterdam! youfoneklachtencollectief@gmail.com We kunnen eventueel tevens gezamenlijk procederen zodat de kosten zeer laag uitvallen. Steeds weer blijkt dat mensen niet te verklaren hoge rekeningen krijgen van Youfone, dit blijkt al jaren uit de signalen op Internet maar ook uit deze uitzending van Tros Radar. http://www.trosradar.nl/uitzending/archief/detail/aflevering/17-09-2012/youfone/ Slaapt de toezichthouder? Waarom melden we onze klachten bij de consumentenbond. Op klacht.nl zet Youfone klachten gewoon weg als ''opgelost'' in tegenstelling tot deze website kun je daar niks aan doen. Het webcare team van Youfone is zeer actief om positieve recensies online te posten!

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor