Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wieldop.com een discutabel bedrijf

Geplaatst door: hiddes op: 16-02-2010 11:28
Enkele dagen geleden heb ik via de website wieldop.com een 14 inch wieldoppen set besteld voor een VW. Na de set eenmaal in ontvangst te hebben genomen dacht ik vrij eenvoudig de wieldoppen te kunnen bevestigen, helaas... de wieldoppen waren te klein voor mijn 14 inch velgen. Vervolgens contact opgenomen met wieldop.com en gesproken met een medewerker genaamd Rene. Na uitleg van mijn verhaal vertelde deze medewerker direct dat ik de wieldoppen retour kon sturen en dat men het bedrag van 57 euro zou storneren. Achteraf realiseer ik me dat deze medewerker helemaal geen vragen stelde om te helpen maar direct aanstuurde op het terug sturen... klaarblijkelijk een bekend probleem. Dezelfde dag nog de wieldoppen teruggestuurd en bij de Volkswagen dealer nieuwe gekocht. De Volkswagen dealer vermelde overigens dit soort klachten vaker te horen en gaf aan dat een wieldop alleen goedpast als het type velg ook bekend is. Het bedrijf wieldop.com vraagt hier helemaal niet naar en denkt dat alle 14 inch wieldoppen op alle 14 inch velgen passen. Om het verhaal af te ronden en mijn vraag/ klacht duidelijk te maken... vervolgens kreeg ik via wieldop.com een email dat het bedrag niet gestorneerd zou worden aangezien er remstof op de binnenzijde van de wieldoppen zat. Vol verbazing contact opgenomen en via email klant onvriendelijke behandelt en beschuldigende teksten ontvangen. Hebben meerdere mensen deze ervaringen met dit bedrijf? Ps: het geld uiteraard nooit ontvangen. Aanrader: koop nooit bij wieldop.com
Reactie door read op 16-02-2010 12:49
hiddes, Bedoel je dit shopje: Wieldop.com Toolstore online Postbus 6199 7503 GD Enschede Tel [edit redactie: K.v.K. nr. 08154115 Veluwe en Twente Postbank [edit redactie: info@wieldop.com www.wieldop.com Zoals jij het beschrijft, kan het gewoon een truc zijn van dit bedrijf. Zo vangen ze én de betaling én de wieldoppen. De enige kosten die ze dan hebben zijn de verzendkosten. Dat verdient lekker zo, maar................................. je had het kunnen weten. Dit bedrijfje heeft geen bezoekadres op haar site staan en met een shop zonder bezoekadres dat wettelijk verplicht is, moet je nooit zaken doen. Pedro. Overigens zijn ze nu wettelijk verplicht om de aankoopsom binnen 30 kalenderdagen te retourneren en als ze dat niet willen, je de verkeerde doppen ter hand te stellen. Want jij bent dan wel de eigenaar van die doppen.
Reactie door read op 07-04-2011 14:07
gebruiker100 Een prima zaak dat je hier nog eens expliciet waarschuwt voor de praktijken van deze ******** "ondernemer" Pedro.
Reactie door rebi op 25-02-2013 00:24
Blij dat ik even heb gegoogled. Wilde morgen wat wieldoppen bestellen en vond het al vreemd dat er alleen een 06-nummer stond vermeld. Van nature wantrouwig, ga je even zoeken op het internet en kom ik hier terecht. Bedankt voor de informatie!
Reactie door leiden.nl op 12-10-2015 14:41
wieldop.com heet nu wieldopdealer.com!!! Ik had een bestelling geplaatst, maar het ging heel vreemd met het betalen. Je moest het nl. zelf overmaken, terwijl er nu zo veel meer betalingsmogelijkheden online zijn. Hierop kreeg ik vervolgens een mailtje met het verzoek om het geld naar een ABN-AMRO rekening over te maken. Op mijn antwoordmailtje dat dit niet mogelijk was, kreeg ik geen reactie. Het telefoonnummer op de site is niet in gebruik. Gealarmeerd ging ik op zoek op het internet en kwam deze discussie tegen. Er staat ook geen adres op de website, dus mensen wees gewaarschuwd: WIELDOP.COM is nu WIELDOPDEALER.COM!!
Reactie door pieterwolters op 13-10-2015 20:00
Een Nederlandse webwinkel die geen .nl of .eu domein heeft moet je bij voorbaat wantrouwen. Als je een beetje serieus bedrijf bent heb je of z'n minst een webadres met die TLD's.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor