Vodafone slechte service helpdesk
Geplaatst door: johanr91 op: 11-03-2013 23:41
Ik ga hier mijn verhaal maar eens doen aangezien ik met Vodafone niet veel verder kom helaas.
Ik ga binnenkort vanwege een stage naar het buitenland, België. Nu heb ik sinds December 2011 een Bel+Sms+Web smart abonnement bij Vodafone. Dit heeft als grote voordeel dat je het 60 dagen in het buitenland kan gebruiken vanuit je bundel. Dat bespaart me dus een hoop geld als ik daar ben. Na die +/- 60 dagen kan ik dan een goedkoop abonnement nemen in België en via een 2e mobiel op mijn Nederland. Goede regeling toch?
Nu was ik pasgeleden echter ook de voorwaarden van mijn abonnement aan het bekijken aangezien ik over mijn bundel was gegaan. Maar gek genoeg zag ik nog iets staan:
"Het is niet toegestaan dit abonnement meer dan 60 dagen per jaar in het buitenland, binnen de Vodafone Voordeellanden te gebruiken, bij gebruik van meer dan 60 dagen per jaar in het buitenland betaalt u € 2,00 per dag"
Toen dacht ik ineens, die €2,00 kan ik me niks van herinneren. Dus ik heb de voorwaarden even uit mijn mail gehaald (gelukkig mailt Belcompany ze je gewoon toe bij aangaan van abonnement,
"Het is niet toegestaan dit abonnement meer dan 60 dagen per jaar in het buitenland, binnen de Vodafone Passport landen te gebruiken."
Na de 60 dagen mag ik de bundel niet meer gebruiken in het buitenland en betaal ik het gewone buitenland tarief. Nu lijkt me dat een negatieve wijziging van de voorwaarden in het nadeel van mij als klant. Dus ik nam contact op met de Vodafone klantenservice op 15 Februari. De medewerker zou het uitzoeken en zou Maandag 18 Februari contact opnemen. Deze nam geen contact op dus besloot ik iets voor 8 zelf contact op te nemen. De medewerker die ik toen sprak gaf aan dat zij het in de voorwaarden die zij had (zij had enkel de nieuwste welke Vodafone zelf steeds aanpast) het niet vinden kon dus vroeg deze mij ze op te sturen via de mail. Dit deed ik, en ze zou er de volgende dag op terugkomen. Maar zoals verwacht, weer geen bericht. Dus maar weer zelf bellen. Die medewerker zag hetzelfde en vroeg mij wederom de voorwaarden welke ik had op te sturen. Dit heb ik toen weer gedaan en hij zou het doorzetten naar de afdeling Legal. Dit was op 19 Februari. Hij zou maandag weer contact opnemen als er nog niks bekend was. Dit gebeurde netjes en omdat er nog niks bekend was zou hij de volgende maandag weer terugbellen.
In tussentijd heb ik zelf een brief gestuurd met het verzoek kosteloos mijn abonnement te beëindigen, ik wilde immers alles op orde hebben voor ik weg ga. Inmiddels was ook ook weer maandag en zou ik dus teruggebeld worden.
Dit gebeurde echter niet. Daarop besloot ik in de avond zelf maar weer te bellen. De medewerker die ik nu sprak was echter zeer onaardig. Ze begon meteen te roepen dat Vodafone nooit de voorwaarden zou aanpassen, dat gebeurd niet. Maarja, zouden haar 3 collega's dan liegen? Die vraag stelde ik haar, maar "nee meneer, Vodafone heeft nog nooit iets aangepast, dat zei mijn leidinggevende ook". Duidelijk was dat we er niet zouden uitkomen. Al met al zorgde dit gesprek ervoor dat mijn vertrouwen in Vodafone tot letterlijk onder nul was gedaald.
Inmiddels wacht ik al meer dan een week op de SMS dat mijn brief naar Vodafone is aangekomen en wordt er ook niet meer teruggebeld. Ik ben dus extreem ontevreden. Hebben jullie nog ideeën hoe dit op te lossen. Ik wil bij voorkeur van Vodafone af zoals de wet ook de mogelijkheid toe geeft. Vodafone heeft immers nooit een bericht gegeven van deze aanpassing
Reactie door vodafonewebcare op 12-03-2013 00:14
Beste johanr91,
Ik kan begrijpen dat het vervelend is als ineens blijkt dat de voorwaarden zijn aangepast. Ik zal echter moeten onderzoeken of dit ook daadwerkelijk het geval is.
Ook zal ik moeten nakijken wat de andere afdeling al gecontroleerd hebben.
Zou u een mail willen sturen naar webcare.nl@vodafone.com. Vermeld in het onderwerk uw naam / Kassa.
De mail zal zo snel mogelijk in behandeling worden genomen.
Met vriendelijke groet,
Linda
Vodafone 24/7 Web crew
Reactie door ronaldvvzz1963 op 25-06-2013 14:15
het is niet alleen bij vodafoon maar ook bij HTC en hi.
Ik heb een HTC one X en het glas is gebarsten terwijl ik het in mijn broekzak heb met het scherm naar mijn been. ik heb ook ontdekt dat de behuizing van de HTC buigzaam is en als er dan een beetje spanning opstaat dat het glas dan kan barsten.
Ik heb contact gehad met HTC en hi maar daar kreeg ik alleen maar van de klantenservice te horen dat je de telefoon niet kan buigen dus ze nemen mij niet serieus en denken dat ik een malloot ben ofzo.ben zelfs naar de hi winkel geweest in Oosterhout en het laten zien en gaven inderdaad toe dat je het kan buigen maar konden ook niets doen.
Ik ben van mening dat het een constructie fout is of een zogenaamde maandag morgen toestel maar zowel HTC als hi geeft niet thuis. wie kan mij helpen of heeft ideeen hoe ik ze dat wel duidelijk kan maken of heeft het zelfde probleem
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!