Vieze sportschool
Geplaatst door: peteram op: 21-05-2010 20:01
Wie vind Sportschool de Pelikaan in Amersfoort ook de meest smerige sportschool van Nederland?
De schimmel staat in de bakjes waar je drinkfles in kan staan er liggen dikke lagen stof op.
het is echt goor.
Daarnaast zijn er veel defecten aan de apparaten.
Terwijl het de duurtste sportschool is in de regio eemland.
de doucheruimtes zijn te vies om te lopen er zitten zelfs vliegjes.
Het zwembad kent allelei gore randen aan de tegels.
Hier wordt geblunderd met de schoonmaak.
Wat kunnen we hier aan doen?
Reactie door tdehond op 22-05-2010 09:33
Bah!
Kijk eens hoe de sportschool reageert als u op grond van de mogelijk ziekmakende schimmel uw overeenkomst wilt opzeggen, mocht niet binnen uiterlijk 14 dagen de sportschool stof- en schimmelvrij zijn!
Mogelijk kunt u de gemeente verzoeken een veiligheids en hygiene controle in deze school te doen.
Reactie door read op 22-05-2010 12:52
peteram
Naar mijn mening kunt u het beste een klacht indienen bij de Arbodienst.
Pedro.
Reactie door curly op 19-07-2010 09:57
[url=http://www.google.nl/#hl=nl&q=inspectie+zwembaden&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=561ad20fdb9938ba: Probeer hier eens te surfen voor een oplossing c.q. klacht afhandeling.[/url:
Reactie door neutraal op 19-07-2010 13:54
heel simpel;
boycotten en als de bliksem de GGD en de gemeente inschakelen.
Ik had dat persoonlijk dus allang gedaan.
Reactie door inekel1953 op 19-07-2010 16:39
Beste peteram,
Voor dit probleem moet u bij de gemeente waar deze sportzaal is, op de afdeling "milieudienst" dienst zijn. Deze komen dan alles controleren, op de punten die u noemt.
Wat u wel vooraf kunt doen, foto's maken van wat u ziet, leg dit vast zodat u bewijzen heeft.
Succes.
Met vriendelijke groet,
Ineke L
Reactie door mhofman op 19-07-2010 20:00
Andere sportschool daar wil je toch niet zijn!!
Reactie door grootvader op 19-07-2010 23:11
Schrijf een pittige aangetekende brief met bericht van ontvangst met ongeveer de volgende inhoud;
"Getverderrie,wat een smerige sportschool heeft u.
Zo vies dat u bij u niet wil sporten.
Toen ik mij bij uw sportschool inschreef mocht ik een beetje hygiëne verwachten maar u streeft kennelijk naar de titel -smerigste sportschool van het jaar - en volgens mij zit u hoog in de kans daarop.
Ik heb inmiddels volgens de regels der kunst monsters genomen van die viezigheid en foto's genomen die ik ga versturen/verstuurde naar de plaatselijke GG&GD en naar de afdeling sport van deze gemeente.
Het is duidelijk dat u met die viezigheid jegens mij een onrechtmatige daad begaat en een wanprestatie levert.
Op grond van deze onrechtmatige daad is de overeenkomst met uw sportschool wettelijk niet geldig en verlang ik derhalve van u het door mij reeds betaalde abonnementsgeld terug en dit binnen tien dagen na ontvangst van mijn brief.
Voldoet u niet aan mijn eis dan zullen alle kosten die ik nog moet maken op u c.q. uw sportschool gaan verhalen.
Met vriendelijke groet (toch nog), hoogachtend;
enz.
Uiteraard is deze tekst alleen die welke ik zelf bij zo'n gelegenheid zou schreven, niet wetend hoe smerig die sportschool werkelijk is want het kan ook uw opinie zijn natuurlijk.
Tsja, die Vrije Vogel toch.
Reactie door inekel1953 op 19-07-2010 23:34
Beste grootvader,
Ik wil u dat advies, om eerst de sportschool die brief te schrijven en dreigen dat aan te geven afraden!
Uiteraard zullen dan ( voor tijdelijk) de vieze sporen worden verwijderd en heeft peteram niet de gelegenheid gehad om het te melden bij de gemeente afdeling van de milieudienst.
Eerst foto's maken en met die foto's naar de milieudienst en dan afwachten wat die gaan doen.
En verder geen stappen ondernemen richting sportschool, die heeft het al die tijd aflaten weten.
M.vr.gr.
Ineke L
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!