Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

MSI reparatie laptop

Geplaatst door: jmeerten op: 15-04-2010 10:01
Vorig jaar Juni een laptop van het merk MSI gekocht bij Computerland. Puik apparaat, maar helaas in december begon hij wat kuren te vertonen. Hij bleef spontaan hangen bij wat grafisch wat zwaarder werk. Nu heb ik hem opgestuurd in januari ter reparatie en MSI heeft er een nieuw moederbord ingezet. Ik was de laptop ruim 2.5 week kwijtgeweest. Vervolgens (nog geen dag later) kon ik de laptop met geen mogelijkheid meer aan de praat krijgen. Zelfs geen controlelampje!! Wederom contact gezocht, en ja hoor: stuur maar weer op. Opgestuurd, 2.5 week later weer ontvangen, een avond kunnen werken en ja: de volgende ochtend weer geen laptop die aangaat. Contact gezocht met de reparatie en kreeg ik het advies een mail te sturen. Dit natuurlijk via een laptop, en laat de mijne nou net niet meer werken. Hoe kan ik dan een mail sturen?! Ik heb in elk geval de laptop weer opgestuurd. Regelmatig gebeld over de status en men verzekerde mij dat ze er mee bezig waren. Maar ik had nog steeds geen statusrapport ontvangen. Afgelopen maandag gebeld: ''Sorry meneer, er is iets misgegaan. Uw laptop is nog niet verwerkt en er is nog geen aanvraag gedaan voor een nieuwe. Dit kan enkele dagen gaan duren. Onze excuses hiervoor''. Kortom: vanwege het prutsen van MSI ben ik al bijna 3 maanden zonder laptop!
Reactie door edrick3 op 15-04-2010 18:56
Hallo jmeerten, Wat een ellende! Uit het verhaal begrijp ik dat je zelf de computer naar MSI hebt opgestuurd. Waarom niet teruggegaan naar Computerland? Die schakel overgeslagen? Dáár heb je hem gekocht en die zijn verantwoordelijk! Zij moeten de garantie geven. Hopelijk heb je hem - in goede staat - nu binnen een paar dagen terug. Kostte je dus mooi een paar keer verzendkosten (of niet?) die Computerland voor zijn rekening had moeten nemen. Met vr.gr.
Reactie door read op 15-04-2010 20:38
jmeerten Als ik goed tel, dan is dit de 4de reparatie en dat houdt dan in, dat je van de VERKOPER kunt eisen dat hij een nieuwe vervangende laptop ter beschikking moet stellen. Wil de verkoper dat niet, dan kun je dat zo nodig in rechte afdwingen. Sukses en met vriendelijke groet, ReadAC.
Reactie door janvan1 op 22-08-2010 13:38
MSI rekend geen verzendkosten, de notebook wordt gratis bij je opgehaald daar een koerier van ups. MSI houd een reparatie tijd aan van 10 werkdagen wat in geval van drukt altijd langer kan duren. En er kan altijd iets mis gaan. rechtstreeks opsturen naar MSI is helemaal geen verkeerde keuze, hier voorkom je juist dat jouw notebook weer bij de winkel blijft liggen in plaats van gelijk opgestuurd worden. Gewoon bellen met msi de jongens van de rma afdeling er kan altijd iets misgaan.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor