Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Montel meubelen misleiding

Geplaatst door: conquista1 op: 18-10-2009 11:44
Onlangs ging ik zoeken naar een bank. Ik vond een mooie lederen bank bij Montel in Eindhoven. Ik wilde niet meteen tot aankoop overgaan en nam de brochure mee.
Daar stond in dat Montel de laagste prijsgarantie geeft op hun banken. Er stonden geen voorwaarden bij, maar er stond: Als uw zo'n bank ergens goedkoper aantreft krijgt u uw Montel zelfs gratis. Zo zeker zijn wij van onze zaak!
En ik kwam de bank dus inderdaad goedkoper tegen. Zo'n 200 euro verschil. Nog gevraagd aan de verkoper: is dit een actie of showroommodel. Nee, kwam rechstreeks uit de fabriek. Dus mails bewaard natuurlijk. Nou ben ik niet van gisteren... ik snap echt wel dat zo'n zaak geen banken gratis wil weggeven. Maar het staat er toch echt zwart op wit dat ze dat wel doen!
Ik heb vervolgens meerdere keren getracht contact op te nemen met Montel hierover en zij hebben het verhaal vernomen, maar geven geen enkele reactie.
Dit is toch gewoon pure misleiding?!

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor