mobiel op z/w mogelijk ?
Geplaatst door: willem3333 op: 11-11-2012 22:35
kijken van filmpjes op de mobiel kost velen mb's
kan ik een mobiel op zwart/wit zetten en ,ook belangerijk, bespaar ik zo veel mb's ??
Reactie door diumenge op 12-11-2012 08:12
Nee en ook al zou het kunnen, daar bespaar je geen MB's mee. Een filmpje zou dat alleen in ZW worden weergegeven, maar nog steeds even groot zijn.
Reactie door rjbmeertens op 12-11-2012 11:02
In alle voorwaarden staan over internet dat downloaden van grote bestanden en filmpjes veel data (mb's) kost.
Zoals boven geantwoord kan je je toestel/smartphone niet op zwart-wit beeld zetten.
Mijn advies aan u: filmpjes kijken als u WiFi heeft. Niet op 3G internet.
Reactie door albertbolink op 13-11-2012 02:27
Films en website's bekijken op een mobiel vraagt enorm veel dataverkeer en juist dat dataverkeer kost u extra kosten boven uw abonnementkosten!
Reactie door willem3333 op 14-11-2012 00:22
dank voor de reacties.
het is mij duidelijk.
het leek mij een uitdagende vraag.
heb nog steeds een zw/w printer met toner in bedrijf om aan de kleuren-manie te ontkomen met printen(wat dus wel extra kosten met zich mee brengt). voor kleuren prints kan ik dan de keuze maken.
dank jullie wel !
Reactie door zwaardvis op 14-11-2012 18:51
In theorie zou het kunnen als de aanbieder, Youtube bijvoorbeeld, 2 of 3 versies aanbiedt. Nu zie je dat al vaak als breedband of smalband, maar een aanbieding van een z/w versie kan in theorie ook. En zou veel MB's besparen: bijv. 256 bits per pixel ipv 256*256*256. Dat scheelt een slok op een borrel. Het is voor Youtube wel extra werk en extra opslag omdat ze alles dubbel moeten coderen, hoewel in theorie zou dat ook on-the-fly moeten kunnen.
Ik zou zeggen drop het in de ideeënbus van Youtube. Wellicht verdien je een miljoen als beloning.
Kassa nieuwsbrief
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!