Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Misleidende informatie Breedbandwinkel.nl

Geplaatst door: ben65 op: 07-05-2009 15:32
bbbbbbbbbbb
Reactie door ben65 op 07-05-2009 18:52
Vorig jaar via de vergelijkingssite Breedbandwinkel.nl een abonnement besteld van internetprovider Concepts ICT. De informatie op de site gaf aan dar er geen afsluitkosten in rekening werden gebracht. Bij de optie direct bestellen stond "U kunt het abonnement snel, veilig en zonder extra kosten via onze winkel bestellen". Ook bij de optie overige informatie stond "geen". Nadat ik dit abonnement besteld had kreeg ik een bevestigings mail dat ik bedankt werd voor de bestellingen teven een webadres van Concepts ICT met voorwaarden en extra informatie. Mij werd geadviseerd deze zorgvuldig door te lezen (achteraf begrijp ik waarom). Het webadres met de voorwaarden gaf een error (nu nog steeds) en toen ik op een andere button drukte kwam ik op de homepage  Concepts ICT. Ik ben daarna niet verder gegaan op de site want ik meende over de juiste informatie te beschikken mij verstrekt door Breedbandwinkel.nl. Nadat ik maart j.l. in de Computer Totaal een stukje las over afsluitkosten bij Concepts ICT was mijn belangstelling gewekt. Ik begreep er niets van want bij Breedbandwinkel.nl stond toch duidelijk dat er geen afsluitkosten zouden worden berekend. Ik logde zo af en toe eens in bij Breedbandwinkel.nl want ik vertrouwde de zaak niet en ja op 5 mei j.l. was het raak. Bij de informatie van Concepts ICT abo's stond ineens vermeld dat er € 74,95 afsluitkosten in rekening werd gebracht. Ik heb direct een mailtje naar Breedbandwinkel.nl verstuurd met mijn bevindingen en gevraagd of zij dit met Concepts ICT wilde bespreken, dat zij als bedrijf mij en andere klanten van onjuiste informatie hadden voorzien. Ik kreeg echter bot mailtje terug, dat dit altijd al zo geweest was en dat het in de voorwaarden staat waar ik mee accoord ben gegaan. Uit dit antwoord kun je opmaken dat zij van deze valkuil altijd altijd al geweten hebben en op site hebben verzwegen daar abo's waarschijnlijk anders niet verkocht zouden worden. Maar gezien de toenemende protesten over afsluitkosten nu overstag gegaan zijn om het vanaf nu wel te doen. Ze nemen geen enkele verantwoording voor wat ze zelf publiceren.
Reactie door breedband op 19-02-2010 17:24
Beste Ben, namens Breedbandwinkel.nl heb ik mij hier geregistreerd om te reageren op uw klacht. Uiteraard doet Breedbandwinkel.nl er alles aan juiste informatie te verstrekken. Dagelijks worden tarieven en specificaties bijgewerkt. Helaas zijn wij hierbij grotendeels afhankelijk van de providers welke deze informatie aan ons verstrekken. Mochten de afsluitkosten bij beëindiging van uw Concepts ICT abonnement in rekening worden gebracht, dan kunt u contact met mij opnemen voor vergoeding hiervan. Mede namens Concepts ICT onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Peter van Wezel Breedbandwinkel.nl pvanwezel@breedbandwinkel.nl
Reactie door read op 19-02-2010 20:39
Dag ben65, Op zich is het positief te waarderen dat de betreffende firm hier reageert en een aanbod doet. Dat geeft echter niet weg dat zij (bewust?) onjuiste informatie of onvolledige informatie hebben verstrekt. En zo'n praktijk staat gewoon op de zwarte lijst van het toepassen van Oneerlijke HandelsPraktijken (de wet OHP). Hierover kun je dus een klacht indienen bij Consuwijzer. Pedro.
Reactie door ben65 op 03-10-2011 15:55
29 september j.l. werd ik door een verkoper van de Breedbandwinkel benaderd voor een abonnement, gelijk schoot het door mij geplaatste bericht weer door mijn hoofd. Na het telefoontje logde ik eens in en bekeek het bericht nog eens en tot mijn verbazing zag ik dat de hr. van Wezel van de Breedbandwinkel op mijn bericht 10 maanden later had gereageerd. Ik heb hem afgelopen vrijdag 29-09-2011 dus 2,5 jaar later alsnog benaderd over zijn aanbod omdat ik inmiddels mijn abonnement had opgezegd en kreeg meteen een mailtje terug dat hij mij de afsluitkosten alsnog wilden vergoeden sterker nog het bedrag was al overgemaakt en dat dit waarschijnlijk maandag vandaag dus al op mijn rekening zou staan. Het stond inderdaad vandaag op mijn rekening. Ik wil de heer P van Wezel van de Breedbandwinkel alsnog bedanken voor deze correcte afhandeling.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor