Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Mediamarkt Baggerzaak

Geplaatst door: nyc op: 23-11-2013 19:41
Ik wil gewoon even kwijt wat voor baggerzaak ik Mediamarkt vind. Ik heb een Apple gekocht waarvan de batterij het ineens niet meer deed. De garantie was nog niet om. Dus ik mail Mediamarkt of dit een veelvoorkomend probleem was bij deze laptop. Nee dat was niet zo werd er heel stellig gezegd. Er moest gewoon een nieuwe batterij in. EN! zeiden ze als het geen batterijprobleem was zou het een softwareprobleem zijn en zouden er reparatiekosten aan verbonden zijn Vragen of mijn computer nog binnen de garantietermijn viel deden ze ook niet!!! Ik ben toen naar een Apple servicepunt gegaan en die stopten er zonder verdere vragen een nieuwe batterij in!!! Ik moest wel de rekening overleggen. In de database van Apple stond een aankoopdatum van vier maanden eerder!!! Dat kon ik bij hun laten corrigeren. Ik heb dus waarschijnlijk een refurbished Apple gekocht! Maar goed, na dit akkefietje heb ik Mediamarkt nog even geïnformeerd over mijn ervaringen en dat dit geen beste reclame was voor Apple. En wat dacht je???!!! Antwoorden ho maar!!! NOOIT MEER MEDIAMARKT!!!
Reactie door moonjumper op 23-11-2013 19:59
Mijn zoon had van eigen verdiende geld met een krantenwijk een Nokia telefoon gekocht met windows. De telefoon was ongeveer 240 euro. Heel blij was hij er mee maar na een week of 2 zat er ineens een barst in het scherm. wij naar het servicecentrum en ze riepen dus gelijk een barst in het scherm altijd eigen verantwoordelijk is. Ze willen je verhaal niet eens horen . Ze konden de telefoon wel opsturen voor een prijsopgave. Omdat de telefoon net nieuw was heb ik daar in toegestaan en wilde ik wel de reperatiekosten betalen want het was gewoon enorm sneu en ik wist dat hij er echt super voorzichtig mee was geweest. Anderhalve week later kregen we bericht en de kosten waren dus 180 euro. Tja dat was een bedrag wat ik er toch echt niet voor over had voor een telefoon van 240 euro. Hij ligt hier nog steeds kapot in de kast en mijn zoon gebruikt zijn oude telefoon weer. Het bedrag van 180 euro heb ik net 2 x in de uitzending horen vallen. Volgens mij zijn het ook echt standaard bedragen en niet de werkelijk kosten. Ik ben er nog steeds heel erg boos over. Voorheen nooit echt klachten gehad maar nu ben er toch wel een beetje klaar mee en zal ik niet zomaar meer de mediamarkt in stappen.
Reactie door valerius-2 op 23-11-2013 22:17
Ja dat is met deze electronica warenhuizen. Het gaat alleen maar om te verdienen maar service hebben zij niet in hun vaandel, Betaal liever iets meer dan dat ik daar na een nare ervaring ook slecht geholpen ben.
Reactie door zoekster op 23-11-2013 22:21
Ja, valt mij ook op dat al die reparaties €180,- kosten. Wat er ook mis is met het toestel, laptop of weet ik veel wat, iedere reparatie kost €180,- Lekker cashen zo.
Reactie door olijfje3 op 23-11-2013 23:19
mooijumper kunt u de telefoon niet opsturen naarnaar Nokia Als u als vader echt zegt dat uw zoon er voorzichtig mee is geweest. misschien geloven ze u wel. misschien zijn ze coulant omdat ze het ook sneu vinden. je weet maar nooit. Nu ligt de telefoon in de kast en is er sowieso 240 euro weg olijfje3
Reactie door moonjumper op 24-11-2013 00:01
Quote: olijfje3 schreef op zaterdag 23 nov 2013, 23:19: mooijumper kunt u de telefoon niet opsturen naarnaar Nokia Als u als vader echt zegt dat uw zoon er voorzichtig mee is geweest. misschien geloven ze u wel. misschien zijn ze coulant omdat ze het ook sneu vinden. je weet maar nooit. Nu ligt de telefoon in de kast en is er sowieso 240 euro weg olijfje3einde Quote Ik ben moeder van deze 16 jarige boy. Hij had die telefoon net en hard voor gewerkt op zijn manier. Dan nog zou je ene telefoon kunnen laten vallen of dan ook maar dat is echt niet gebeurd. Het is een Touch screen dus moet het schermpje toch wel een beetje sterk zijn maar het was gewoon een zwak schermpje. Er zit ook maar een heel klein barstje in maar wel zodanig dat het niet meer werkt zo als het hoort. In eerste instantie heb ik me er bij neergelegd want hoe kan je tegen zo'n groot bedrijf als mediamarkt nou je gelijk halen. Ik verwacht niet dat als ik een klacht in zou dienen dat er dan ineens wel naar ons verhaal geluisterd zou worden. Ik had me al wel neer gelegd bij het feit dat hun als regel hebben dat een schermbreuk voor eigen rekening is dus toen we hem voor prijsopgave weg brachten vertrouwde ik er op dat het goed zou komen. Maar toen die email kwam en ik toestemming moest geven voor reparatie, heb ik geweigerd want dat vond ik echt een te groot bedrag en zeker als je het tegenover het bedrag zet van de telefoon heeft gekost. Het is wel opmerkelijk dat ze vaker die 180 euro rekenen. De telefoon is nog niet gemaakt en dat gaat waarschijnlijk ook niet meer gebeuren. Hij heeft er helaas maar 2 weken plezier van gehad. We gaan maar weer sparen voor een nieuwe maar nooit meer bij mediamarkt.
Reactie door olijfje3 op 24-11-2013 00:17
mediamarkt heeft toch tegen u gezegd dat het eigen verantwoordelijkheid was, nokia toch niet. Heeft u nokia rechtstreeks benaderd en uw verhaal gedaan? olijfje3

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor