Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Kilroy travels & verantwoordelijkheid

Geplaatst door: spikman op: 22-07-2014 17:39
Een paar weken terug heb ik met mijn vriendin een vlucht naar Tel Aviv, Israel geboekt om door Israel te gaan backpacken in Augustus 2014. Toen wij boekten was het nog geen oorlog in Israel. Gezien het nu onrustig is, en er zelfs geen mensen van KLM in Tel Aviv zelf overnachten, willen wij graag de vlucht cancellen. Nu roept Kilroy meerdere malen niet verantwoordelijk te zijn dus dat we de reactie van Pegasus airlines (de vliegmaatschappij) moeten afwachten. Is het nou zo raar dat wij verwachten steun te krijgen van een organisatie als Kilroy? Daar komt bij dat ze mij 240 euro hebben laten betalen voor het wijzigen van de voorletter op de ticket, wat ook al niet hun verantwoordelijkheid was. Wij dachten dat Kilroy de plek was voor jonge reizigers met minder geld, maar ze sturen je liever een oorlog gebied in dan dat ze je helpen / tegemoet komen. Na meerdere malen met Kilroy gesproken te hebben, is nu de vraag wat rest te doen om nog iets van positief oordeel over Kilroy te winnen?
Reactie door tijger1 op 22-07-2014 18:31
Mijns inziens is het al jaren oorlog in Israel, dus om daar te gaan backpacken? Maar zolang de regering geen negatief reisadvies afgeeft, hoeft de maatschappij niet kosteloos te annuleren. De juiste vermelding van uw naam, is uw eigen verantwoordelijkheid. En dat omboeken kost geld. Geen idee wat Killroy is maar de vliegmaatschappij bepaalt.
Reactie door tijger1 op 22-07-2014 18:39
Ik lees hier dat de grootste drie maatschappijen in staking zijn. Dus straks wellicht de uwe ook.hier
Reactie door spikman op 22-07-2014 18:47
Bedankt voor je reactie. Wij kregen de tip van meerdere mensen wie daar rondgereisd hebben, vandaar dat wij dit ook plande. We wachten maar af wat Pegasus aangeeft. (Kilroy is een reisorganisatie) Het kromme is dat Kilroy verdient op de naamswijzigingskosten, vandaar dat het bedrag zo hoog ligt (€240) terwijl een letterwijziging natuurlijk geen drol kost. Één ding zeker, geen Kilroy reizen meer voor ons.
Reactie door spikman op 01-08-2014 16:29
We hebben inmiddels het volledige bedrag, incl naamswijziging van Kilroy terug gekregen gezien het te onrustig is in Israel en ze de vlucht hebben kunnen cancellen bij Pegasus airlines. De 70 euro betaald aan Kilroy voor de naamswijziging kan ik naar fluiten, maar prima zo, ik weet nu iniedergeval hoe Kilroy werkt.
Reactie door tijger1 op 01-08-2014 16:53
Voortaan eerst lezen en dan naam conform identiteitsbewijs overnemen.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor