Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Heeft de kassa tip echt veel nut?

Geplaatst door: rvzuidema op: 16-09-2012 21:39
Hallo allemaal. Ik vraag me af of een programma als Kassa wel heel veel zin heeft op alle punten. Natuurlijk snap ik dat dingen die fout zijn aangepast moeten worden en daarvoor zou het moeten blijven, echter ik ben ervan overtuigd dat men maar heel snel moet stoppen met het testen van producten, ik zal ook aangeven waarom ik dat vind. Ik zal een simpel voorbeeld noemen, maar natuurlijk zijn er vele anderen. De Lidl cola, deze is met regelmaat als beste test van de Kassa gekomen, maar elke keer word ook de prijs er van verhoogd. En ik denk dus dat deze verhoging mede hierdoor komt. Want men weet dat de producent elk punt waarop hij kan verhogen en daarom MOET kassa hier maar eens mee stoppen. En buiten dat is er nog een reden die erbij kan en nog simpeler is, iedereen is anders dus wat de een lekker vind hoeft niet bij de ander te zijn. Dus aub laat het testen qua smaak enz gewoon zitten, dan denk ik dat we een stukje goedkoper blijven daarmee. Graag jullie mening hiervan.
Reactie door valerius-2 op 16-09-2012 22:18
Ja ik ben het met u eens, omdat een moment opname is die allang achthaalt kan zij. Men zou dit gewoon na een bepaalde tijd weer opnieuw moeten doen of verwijderen.
Reactie door cococat op 16-09-2012 22:27
Die smaaktesten hoeven van mij ook niet. Het is inderdaad zo dat iedereen een andere smaak heeft, dus vind ik de testen ook onzin. Ik ga ook geen lidl cola drinken omdat die cola toevallig als beste uit de test komt, nee ik hou het gewoon bij coca cola. Valt me sowieso op dat veel huismerken van aldi en lidl vaak als beste uit de test komen terwijl ik die produkten vaak erg vies vind. Ik hou het zelf dus maar bij de A merken en kom eigenlijk nooit meer bij lidl, aldi etc.
Reactie door van leyden op 16-09-2012 22:41
Quote: rvzuidema schreef op zondag 16 sep 2012, 21:39: Hallo allemaal. Ik vraag me af of een programma als Kassa wel heel veel zin heeft op alle punten. Natuurlijk snap ik dat dingen die fout zijn aangepast moeten worden en daarvoor zou het moeten blijven, echter ik ben ervan overtuigd dat men maar heel snel moet stoppen met het testen van producten, ik zal ook aangeven waarom ik dat vind. Ik zal een simpel voorbeeld noemen, maar natuurlijk zijn er vele anderen. De Lidl cola, deze is met regelmaat als beste test van de Kassa gekomen, maar elke keer word ook de prijs er van verhoogd. En ik denk dus dat deze verhoging mede hierdoor komt. Want men weet dat de producent elk punt waarop hij kan verhogen en daarom moet [edit redactie - overdreven opmaak: kassa hier maar eens mee stoppen. En buiten dat is er nog een reden die erbij kan en nog simpeler is, iedereen is anders dus wat de een lekker vind hoeft niet bij de ander te zijn. Dus aub laat het testen qua smaak enz gewoon zitten, dan denk ik dat we een stukje goedkoper blijven daarmee. Graag jullie mening hiervan. einde Quote [edit redactie - off-topic: Heel veel consumenten hechten juist veel waarde aan smaaktesten, je vergeet zeker voor het gemak dat de meeste smaaktesten door deskundigen worden uitgevoerd. In 1 ding heb je een punt>> over smaak valt niet [edit: te twisten, als iets om te kotsen is dan is dat ook om te kotsen. (sushi van de appie bv, een 1 voor smaak, [edit - off-topic: } Dat fabrikanten "misbruik" maken van de smaaktesten is ook geheel voor eigen rekening, alhoewel ik dat niet gelijk ontken. Maar beter wat duurdere lekkere produkten, dan je scheel betalen voor iets wat linea recta de prullenbak in kan.
Reactie door rvzuidema op 17-09-2012 02:00
Quote: van leyden schreef op zondag 16 sep 2012, 22:41: [edit redactie - off-topic: Heel veel consumenten hechten juist veel waarde aan smaaktesten, je vergeet zeker voor het gemak dat de meeste smaaktesten door deskundigen worden uitgevoerd. In 1 ding heb je een punt>> over smaak valt niet [edit: te twisten, als iets om te kotsen is dan is dat ook om te kotsen. (sushi van de appie bv, een 1 voor smaak, [edit - off-topic: } Dat fabrikanten "misbruik" maken van de smaaktesten is ook geheel voor eigen rekening, alhoewel ik dat niet gelijk ontken. Maar beter wat duurdere lekkere produkten, dan je scheel betalen voor iets wat linea recta de prullenbak in kan. einde Quote Hallo van leyden, Dit is dus precies de reden dat ik dit neerzet, het feit dat jij het er niet eens mee bent is prima, maar dat ik ermee moet [edit: stoppen omdat jij [edit: het er [edit: mee eens bent is natuurlijk lariekoek. Ik ben van mening dat mensen zelf wel iets kunnen kopen en voor zichzelf kunnen beslissen of ze het wel of niet lekker vinden, dat hoeft een programma niet te doen,. Dan je punt betreft deskundigen, zijn dit dan personen die iets lekker vinden wat de meeste lekker vinden? graag een wat betere uitleg daarover aangezien ik hiervan denk dat je weer lariekoek [edit: aan het praten bent. En daarbuiten, jij bent het er niet mee eens, en dat mag, maar zoals je ziet zijn de 2 berichten die 2 verschillende personen hebben geschreven van mening zijn dat die testen niet nodig zijn, en hiermee maar weer eens duidelijk is gemaakt dat jouw mening niet de wet is en ik hier dus niet mee ga stoppen [edit - overdreven opmaak: [edit redactie - off-topic: Met vriendelijke groet.
Reactie door van leyden op 17-09-2012 04:50
Quote: rvzuidema schreef op maandag 17 sep 2012, 02:00: Quote: van leyden schreef op zondag 16 sep 2012, 22:41: [edit redactie - off-topic: Heel veel consumenten hechten juist veel waarde aan smaaktesten, je vergeet zeker voor het gemak dat de meeste smaaktesten door deskundigen worden uitgevoerd. In 1 ding heb je een punt>> over smaak valt niet [edit: te twisten, als iets om te kotsen is dan is dat ook om te kotsen. (sushi van de appie bv, een 1 voor smaak, [edit - off-topic: } Dat fabrikanten "misbruik" maken van de smaaktesten is ook geheel voor eigen rekening, alhoewel ik dat niet gelijk ontken. Maar beter wat duurdere lekkere produkten, dan je scheel betalen voor iets wat linea recta de prullenbak in kan.einde Quote Hallo van leyden, Dit is dus precies de reden dat ik dit neerzet, het feit dat jij het er niet eens mee bent is prima, maar dat ik ermee moet [edit: stoppen omdat jij [edit: het er [edit: mee eens bent is natuurlijk lariekoek. Ik ben van mening dat mensen zelf wel iets kunnen kopen en voor zichzelf kunnen beslissen of ze het wel of niet lekker vinden, dat hoeft een programma niet te doen,. Dan je punt betreft deskundigen, zijn dit dan personen die iets lekker vinden wat de meeste lekker vinden? graag een wat betere uitleg daarover aangezien ik hiervan denk dat je weer lariekoek [edit: aan het praten bent. En daarbuiten, jij bent het er niet mee eens, en dat mag, maar zoals je ziet zijn de 2 berichten die 2 verschillende personen hebben geschreven van mening zijn dat die testen niet nodig zijn, en hiermee maar weer eens duidelijk is gemaakt dat jouw mening niet de wet is en ik hier dus niet mee ga stoppen [edit - overdreven opmaak: [edit redactie - off-topic: Met vriendelijke groet.einde Quote [edit redactie - off-topic: Graag on-topic reageren.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor