Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

goede antivirus?

Geplaatst door: meelaansyl op: 11-01-2009 17:01
Hallo,elk jaar zit ik weer te rommelen om mijn Norten te updeten of te upgraden. Ook nu lukt het weer niet........de verlengingssleutel die ik heb gekregen heb ik inmiddels al 20x ingevoerd, maar ik blijf de melding krijgen dat ie onjuist is.........Wat zijn de ervaringen met gratis programma's als AVG en AVAST?Het idee dat het gratis is blijft voor mij een beetje eng.........Voldoet dit even goed als een Norton?
Reactie door onbekende gebruiker op 11-01-2009 17:14
De AVG-free voldoet hier prima. Nog nooit virus gehad, cookies worden goed verwijderd e.d. Het is zeer makkelijk te installeren en gebruiksvriendelijk.
Probeer anders eerst de Norton Removal Tool en installeer het programma dan opnieuw:
Heb zelf 3 PC's met op iedere PC een andere gratis virusscanner: AVG, Avast en Avira.
Op de krachtigste PC (1 jaar oud met Vista) draait AVG zonder problemen, maar op oudere PC's (2-3 jaar oud met XP) vertraagde AVG te veel sinds de laatste versie 8.0.
Op de zwakste PC hebt ik nu Avast staan en die draait als een zonnetje. Let wel van de 7 shields van Avast heb ik er 3 aan staan. Niet alle 7 shields zijn per se nodig.
Avira zeurt bij iedere update met een reclamescherm dat je weg moet klikken. Mijn advies is derhalve Avast met 3 of 4 shields actief.
Ook ik gebruik Norton produkten. Verlengen gaat inderdaad vaak moeilijk. Men geeft aan dat het automatisch gebeurt, maar dat werkt op mijn beide PC's niet!!!!
Wat wel klasse van Norton is, is dat je online met een medewerker kunt chatten en dan gaat het prima.
De programma's van Nrton zijn uitstekend, snel en feilloos.
AVG vertraagt je PC enorm . IS dan wel gratis,maar je moet wel veel geduld hebben. Vooral het opstarten van je PC is een lijdensweg. Ook bij de betaalde versie van €20,-- per 2 jaar.
Ook ik heb Vista met AVG en mijn latop is er niet door vertraagd. Vetraging kan door veel andere dingen komen; andere vaak automatische updates zoals bijv die van Windows en alles wat u verder op de PC heeft gezet
Ik heb norton en avg en nog meer gehad ,heb nu al enige jaren Avast en ben er zeer tevreden mee
Het is de gratis versie.Hij begint al te loeien als je op een verkeerde site kijkt.
Willem.
Ik gebruik al jaren Kaspersky anti virus die als een van de beste bekend staat. Ik heb.... afkloppen, nog nooit onoverkomelijke problemen met virussen gehad. AVG (gratis) heeft bij vele PC's een windows onderdeel, die het als virus zag, laten verwijderen waardoor de PC niet meer opstarte.
Het maakt je computer ontzettend traag.
Het installeert allerlei ongewenste programmas
Het maakt constant contact met internet om god weet wat uit te wisselen
Het wordt de baas over je eigen computer
95% van de PC's is er mee behept.
Je kunt er moeilijk vanaf komen
Welk virus is dit?
Windows !!!
Vandaar dat AVG deze graag wilde opruimen
2 paketten van Norton Antivirus 2009 (totaal 6 PC's in huis) aangeschaft na bij anderen ook te hebben geïnstalleerd. In combinatie met Vista Prof en snelle computers en de juiste instellingen.
Geen problemen!  Nooit gehad trouwens, ook niet in de vorige versies vanaf 2002!
Ik weet uit ervaring dat norton net als een virus werkt, moeilijk af te halen en neemt ook veel geheugen van je pc in, er zijn verschillende virus programma's die soms beter werken en op de achtergrond werken , en alleen melden als ze geupdated zijn.
De meeste antivirussen zijn hier al gemeld , allemaal een goede altenatief voor je norton
McAfee Internet Security voor 3 pc's (oem)!
Dit product is o.a. via ING rentepunten in de rentepuntenwinkel te koop voor 1.250 rentepunten met bijbetaling van €15,95 inclusief verzendkosten.
McAfee stond vroeger bij mij te boek als lastig te installeren. McAfee heeft blijkbaar geluisterd naar de eindgebruiker, van een lastige naar een prettige installatie en zeer gebruiksvriendelijke gebruik van Internet Security. De aanbevolen optie bij de installatie is het beste!

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor