Geen water Oostappen Zilverstrand
Geplaatst door: gst1971 op: 23-03-2013 20:12
Gisteren naar Oostappen Zilverstrand in België gereden voor lekker weekend weg.
Daar aangekomen kregen we de mededeling dat het water was afgesloten i.v.m vorst.
Dit was 's middags om 2 uur besloten.
We hebben een comforthome geboekt, en daarin zou een keuken, toilet en douche aanwezig zijn met stromend water.
Niet dus, en i.p.v. De klanten die vrijdags zouden aankomen per mail of telefoon in te lichten hierover heeft Oostappen er voor gekozen dit gewoon maar niet te doen.
Gevolg, een receptie vol aangekomen vakantiegangers die maar moesten accepteren dat er geen water was.
We moesten maar gebruik maken van de gezamenlijke toiletgebouwen !
Dit ook voor een gezin met baby die net was aangekomen na een lange reis.
Dus iedereen verwacht een comforthome met water, en mag voor toilet, douche en water naar het openbaar toiletgebouw, we hadden toch geen tent gehuurd !!
Te gek voor woorden, en we hebben dus na bellen met de reserveringslijn van Oostappen en een gesprek met de parkbeheerster er voor gekozen om terug te gaan naar huis. Wat we hebben geboekt kon niet worden nagekomen.
We zouden ons geld terugkrijgen na invullen van een formulier, ondertekend door het hoofd receptie.
De reiskosten die we gemaakt hebben zou worden bekeken.
Nu geeft Oostappen aan: het was onmacht, wij konden er gewoon slapen en er wordt dus NIKS terug betaald !!!
Wat een enorme aanfluiting deze Oostappen groep
En dan te bedenken dat zij degenen zijn die verzaken hun gasten die 's avonds aankomen te berichten over het niet aanwezig zijn van water, zodat ze dan zelf kunnen kiezen om dit wel of niet te accepteren.
Maar nee hoor, roep gewoon dan het onmacht is en de klant is zijn geld kwijt.
Pure diefstal, wat gekocht is wordt niet geleverd.
En op een ander forum durft Oostappen nog verder te gaan bij mijn klacht, het weekendje was goedkoop, dus dan heb je helemaal niet te zeuren kennelijk.
Het weekend was niet goedkoop, want we hebben er geen gebruik van kunnen maken door toedoen van Oostappen.
Het weekend was dus DUUR, betalen voor iets wat niet geleverd is.
Oostappen bedankt voor jullie klantvriendelijkheid en het niet terugbetalen van het betaalde bedrag en reiskosten !
Reactie door valerius-2 op 23-03-2013 20:47
Ja maar zijn er gelukkig mee toch met slecht weer en geen water en toch geld verdienen.
Reactie door barbara1969 op 25-03-2013 20:20
Helemaal eens met gst1971. Het is schandalig en Zilvermeer is niet de enige locatie van Ooststappen met deze fratsen!
Wij hadden een weekendje bij de Berckt in Baarlo een 6 persoons kasteels chalet geboekt. Bewust dáár, omdat er een binnen zwembad was. Bij aankomst bleek dat het water van het zogenaamde subtropische zwembad slecht 22 graden was! Hier kwamen we achter toen we met ons tasje bij de ingang stonden. Dit was ons niet bij het afhalen van de sleutel verteld. Een enorme teleurstelling voor mijn kleine zoon. Er hing een brief bij de ingang met daarop de reden: De kelders waren onder gelopen en hierdoor was een pomp stuk, waardoor het water niet op temperatuur kwam. En (en dit is gewoon lachwekkend) letterlijk de woorden dat je wèl gebruik kon maken van het zwembad, maar als je lippen blauw werden moest je een warmere plek opzoeken.
De Kidsclub die zaterdag zou zijn, ging niet door. Reden: er was niks voorbereid. Dat hoorden we van een van de medewerkers van het animatieteam.
Gelukkig hadden we wel een goed verwarmd chalet... dat zou je niet zeggen als je de schimmel op de muur van de slaapkamer zag.
Er lag een briefje in het chalet waarop je een beoordeling kon geven voor de schoonmaak, U zult begrijpen dat de score niet bijster hoog was, gezien alles in het keukentje, inclusief bestek en servies plakkerig was. Aangezien dit weekend het eerste weekend was dat er verhuurd werd, kon het niet liggen aan het gebruik door eerdere gasten. Tenzij er vanaf vorig seizoen geen schoonmaak is geweest en dat briefje er vanaf oktober ligt misschien.
Nu zijn wij erg flexibel en doen niet moeilijk over een beetje schimmel of aangekoekte pannetjes ofzo. Dus zondagmorgen toen we wakker werden dachten we "zo, eerst een lekker bakkie koffie en dan maken we er zelf maar weer iets van".... maar helaas, geen drup water om zo'n lekker bakje van te zetten. Het toilet hebben we met het laatste restje cola uit de fles schoon gespoeld.....
En toen zijn we heel snel de tassen gaan inpakken en de sleutel gaan inleveren.
En wat zegt de medewerkster bij de receptie: "uitchecken? Oké. U heeft ook geen water meer? Tja dat is overmacht hè, er zijn meerdere parken van Ooststappen met hetzelfde probleem"
Nu ik het verhaal van gts1971 gelezen heb, vraag ik me af hoeveel overmacht dit is en vind het schandalig dat er geen financiele vergoeding voor is!
Reactie door daily* op 18-12-2013 20:11
vakantie park oostappen groep marina beach
ben in jullie bij jullie op vakantie geweest samen met mij 2 kinderen
het was tegen half 3 was ik er smiddags kregen we een sleutel tegen 4 uur ik naar binnen ander gezin er in.
ik weer terug moest maar even wachten ben ook zwaar suikerpatient en zit aan infuus 24 uur per dag.
onder werd het later en later ik zei ik ben suiker patient en moet op tijd eten en drinken en mij insuline moet koud blijven.
werd verder niks aan gedaan
om dat we allemaal lang moesten wachten kregen we een bon voor eten op zich netjes
in het restaurant aan gekomen was alles uit verkocht??????????//
cafetaria precies zelfde.
toen werd er een ruit door geslagen
mij dochter stond er bij
politie er bij gekomen
dus zei tegen de politie ivb met de suiker en de insuline belde een ambulance
om te kijken hoe het met me ging en als de insuline nog goed was was nog wel maar direct koelen.
dus was een enorme chaos
s avonds laat tegen 11 plus minus kreeg ik een carvan met de mededeling de sleutel krijg je morgen???
Ik zei prima beter wat dan niks hebben ze me er heen gebracht met een kar prima
ik de auto een beetje uit gepakt
we zaten in de carvan zonder linnen goed wel betaald
een kwartier 20 min later gaat de deur los en die mevrouw zei hoe kan dit
mij zoon gaat naar speciaal onderwijs had het hart in de keel zitten om maar zo te zeggen.
ik weer naar voren en mocht dan blijven zitten ivb met de suiker en toe standen
de volgende dag ben ik weer terug gegaan met de mede deling dat dit natuurlijk niet kan
het kwam goed zeiden ze voor dat je weg gaat komt het goed ik zei oke
toen vroeg ik naar het zwembad voor mij zoon die 11 is op de site staat enkele minuten en ze zeiden 20 km verder??//
een kind van elf die de plaats niet kent plus de dag er voor wat er allemaal is gebeurt is zwaar terleurgesteld
die stuur je niet 20 km verder op.
dus ik zei weet je wat we gaan een bootje huren dat leek hem dan wel leuk
je raad het al halfe wege benzine op?????? hebben ze op het meer bij gevuld??
weer een terleustelling.
als ik met de kids op vakantie ga wil ik wel ontspannen thuis komen niet gespannen.
uit eindelijk om verhaal kort te maken
kregen we een vakantie bon ik d8 superrrrrr toch een leuke atentie thuis gekomen las ik de bon naar ik kan komen alleen niet in de vakantie s ?????? alleen de kerst stond er niet bij
maar dat gaat niet lukken ivb dat ik in mei vakantie geld krijg en heb zelf een minimale inkomen
mijn vakantie is verpest heb er 271 euro voor betaalt en meer gespannen dan ontspannen terug gekomen.
dan hadden ze moeten zeggen kom volgend jaar maar in de bouwvak ook maar terug op onze kosten dan was het redelijk
ik heb een vakantie bon maar kan er op moment niks mee doen ik vind dit eigenlijk wel heel erg krom
ik wil de bon ook wel terug geven en dat jullie mij het geld terug sturen.
of dat jullie met een ander oplossing komen
want in feite is voor de kids en mij wel de vakantie verpest
niet normaal
Reactie door daily* op 18-12-2013 20:13
http://www.omroepzeeland.nl/nieuws/2013-07-23/485705/kleine-foutjes-aanleiding-commotie-marina-beach#.UrHzsNLuIZMb
op deze site zelfs op omroep zeeland geweest dus ik ben ook met me 2 kinderen op tv geweest
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!