Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

foute meterstand op eindafrekening

Geplaatst door: mascotte40 op: 05-10-2009 17:29
Ik heb het forum al eens doorgekeken maar helaas geen antwoord kunnen lezen op de volgende vraag; wie is er verantwoordelijk voor de correctie op de foutieve eindafrekening?Min verhaal;Stroom leverancier was oxxio maar vanwege bekende problemen in januari 2009 overgestapt naar NUON. Van Oxxio eindelijk de eerste juiste eindafrekening gekregen, dus zover alles ok.Mijn aanvraag bij NUON ging minder soepel. Na herhaaldelijk bellen nog steeds geen bevestigingsbrief ontvangen van NUON met de begin meterstanden etc. Uiteindelijk ben ik dit bedrijf zat en stap over naar Essent.Op mijn eindafrekening van NUON staan de foute beginstanden. Op mijn verzoek deze standen te corrigeren verwijst NUON mij naar Essent omdat zij mijn huidige leverancier zijn. U raad het al, nu verwijst Essent mij naar NUON omdat zij de foute eindstanden van Oxxio hebben gehanteerd. (NUON zegt geschatte standen te hebben gekregen van Enexis, de netbeheerher).Uiteindelijk wijst iedereen naar iedereen, maar een verschil van 2600 kWh (op 6 maanden tijd) is voor mij reden genoeg om het er niet bij te laten zitten.Ik hoop dat iemand hier mij een stok achter de deur kan bieden die ik kan  gebruiken in de kinderachtige situatie.alvast bedankt
Reactie door onbekende gebruiker op 05-10-2009 17:51
Je leest dit verhaal erg vaak in combinatie met Oxxio, Nederlands energie maatschappij en andere prijsbrekers.Ze doen alsof je bij hen een voordelig tarief hebt maar ze belazeren je met de meterstanden.Altijd een foto maken van de meter op de dag van de overstap (krant ernaast houden oid).Dit is je bewijsstuk wat je naar alle partijen opstuurt als er discussie komt.Maar het beste is helemaal niet overstappen want dan loop je dit risico niet.
Reactie door onbekende gebruiker op 08-10-2009 20:56
Hallo,
Je verhaal die je aangeeft overkomt mij nu ook, alleen is het niet bij Oxxio maar bij Eon. Zij hebben een verkeerde beginstand gehanteerd nadat ik naar hen ben overgestapt. Bij mij was het verschil 3819 kwh. Ik moest dardoor meer dan 800 EURO bij betalen. Ook ik heb een verzoek gedaan voor een correctie. Na 4 maanden eindelijk is de correctie ingediend en uitbetaald, maar wat gebeurt er: nu brengen ze bij ook nog eens de foute eindafrekening nogmaals in rekening.Dus heel de correctie heeft geen nut gehad. Ik ben woedend, wat denken ze wel niet. Er is nu 1 persoon daar bezig om het helder te krijgen voor me en een oplossing te kunnen bieden, maar mocht het niet lukken dan ga ik mijn rechtsbijstand verzekering inschakelen of kassa, want de energiebdrijven denken echt dat wij pionnetjes zijn waar ze zomaar mee kunnen spelen. Ik weet trouwens ook niet waar we voor dit probleem bij kassa kunnen zijn anders mail ik mijn gehele verhaal wel.

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor