ervaringen met slechte service van Apple
Geplaatst door: wjager1 op: 29-11-2013 18:40
In juni 2013 heb ik een Apple I-Mac gekocht. Al binnen vijf maanden na de aanschaf doet de aan/uitknop het niet meer. Reactie van Apple: "Dat kan gebeuren, breng het product maar terug naar de winkel. Dan wordt deze onder de garantie wel gerepareerd. Dat kan overigens wel maximaal twee weken duren." Tenzij je bovenop de aanschafprijs van bijna €1.400 nog een Applecare Protection Plan aanschaft voor nog eens €179. Dan is Apple bereid de I-mac thuis te komen ophalen. Zijn er mensen die soortgelijke slechte ervaringen hebben met de Apple service?
Reactie door diumenge op 29-11-2013 19:12
Wat is er mis met die service dan? Ik ben geen fan van Apple, maar dit klinkt prima.
Reactie door pieterwolters op 03-12-2013 10:22
Ik snap het probleem ook niet. En waar gaat het over? De 2 weken reparatietijd of het niet ophalen van de iMac?
Reactie door jpm op 04-12-2013 10:09
Ik denk dat u, door niet zo'n duur AppleCare ProtectiePlan te nemen, uzelf een voordeel van € 179 hebt bezorgt. Brengt u die IMac gewoon naar de winkel en twee weken later kunt u zonder problemen en zonder daaraan kosten te hebben gehad weer in- en uitschakelen. In de tussentijd hebt u geen andere IMac natuurlijk, maar daarvoor was u ook niet verzekerd, is het wel?
Reactie door pieterwolters op 04-12-2013 17:16
En bij welk merk komen ze de spullen wel gratis ophalen en krijg je zomaar een vervangend apparaat? Als een PC onmisbaar is voor bijvoorbeeld werk moet je er zelf voor zorgen dat je een backup optie hebt (2e PC bijvoorbeeld).
Reactie door diumenge op 04-12-2013 18:32
Vraag me af of we hier nog wel wat horen van wjager1, of misschien pas als de computer weer opgehaald is?
Kassa nieuwsbrief
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!