DOA procedure Vodafone
Geplaatst door: patrickk op: 26-04-2012 15:53
Ik heb onlangs een vreemde gang van zaken ervaren betreffende het retourneren van mijn DOA nieuwe mobiel. Ik ben erg benieuwd of iemand van jullie een soortgelijke ervaring heeft gehad met Vodafone en hoe het is afgelopen. Onderstaand een samenvatting van wat is gebeurd.
Onlangs heb ik mijn mobiele abbo bij Vodafone verlengd met 2 jr. Hierbij heb ik vorige week woensdag een nw telefoon gekregen. Na 2 dgn merkte ik dat het scherm steeds meer ging knipperen dus ik belde vrijdagmiddag naar Vodafone helpdesk om de kwestie voor te leggen. Dame in kwestie verzocht mij om de telefoon in de bijgeleverde retourenveloppe terug te sturen en dan zou ik met een week een nw toestel krijgen. Toen ik vervolgens uit legde dat dat voor mij geen optie is aangezien mijn oude mobiel inmiddels weg was gegeven en ik dan een week zonder mobiel zou zitten (gebruik hem ook zakelijk) ging de betreffende dame even overleggen. Toen ze vervolgens terug kwam was het advies naar een Vodafone winkel te gaan om hem daar te laten repareren of anders ter plekke om te ruilen.
De maandag daar op een halve dag vrij genomen en naar de Vodafone winkel in Arnhem gegaan. Daar aangekomen kreeg ik vriendelijk te horen dat het toestel inderdaad defect is maar dat hij deze niet kon repareren of omruilen omdat ik indertijd mijn abbo tel. heb verlengd en niet in de winkel. Vodafone werkt met verschillende voorraden en het was onder geen beding mogelijk om hem om te ruilen, ik moest hem maar opsturen. Nadat ik mijn ongenoegen heb geuit en uitgelegd heb wat er is gebeurd komt de medewerker na veel vijven en zessen met de "golden ticket" . De enige andere optie die er is is bellen met de afdeling Loyalty en hun toestemming te laten geven voor een ruiling in de winkel. de VF medewerker kon niet voor mij bellen maar dat moest ik zelf doen daar ik de contractant bent. Ik ben gaan bellen met afd Loyalty om daar naar veel overleg en bijna 30 minuten later te horen te krijgen dat een soortgelijke regeling niet bestaat !
Toen ik de VF medewerker in de winkel hier mee confronteerde kreeg ik een omslachtig verhaal mbt miscommunicatie en de slotconclusie werd wederom dat ik de tel maar op moest sturen. Nadat ik ten einde raad aan gaf dat ik er dusdanig genoeg van had dat ik iig aan het eind van mijn contractperiode de boel op zou zeggen was de laconieke reactie : "dat is u goed recht" !!
Vervolgens maar verzocht om het pakketje dan maar op te sturen aan de VF medewerker waarop het antwoord was : Ik wil het wel voor u inpakken maar ik kan het niet voor u opsturen, dat moet u zelf doen. Want wanneer het pakketje onderweg kwijt zou raken dan was de winkel verantwoordelijk en daar zat hij niet op te wachten. Daar elke vorm van medewerking ver te zoeken was ben ik vervolgens maar vertrokken en heb ik het pakketje zelf op de bus gedaan om nu dus al een aantal dagen zonder telefoon te zitten.
Al met al een gang van zaken die mij (op zn zachts gezegd) enigszins verbaast. Inmiddels vraag ik me af of het uberhaupt nog goed gaat komen en of het pakketje niet op wonderlijke wijze straks misplaatst word of zoiets. Ik ben erg benieuwd of er meer mensen zijn met soortgelijke verhalen en hoe het is afgelopen.
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!