Design 247, zeeer slecht !
Geplaatst door: tripax21 op: 22-05-2013 15:59
Ook ik ben er in getrapt, mooie praatjes en showmodellen maar de rest....
Design 247 is een grote oplichter.
Op 26 Jan jl. heb ik hier mijn meubels besteld en betaald.
De levertijd zou zo'n 4 tot 6b weken bedragen, de levertijd was voor mij zeer belangrijk en de mensen uit de showroom gaven mij aan dat de levertijd max 6 weken zou bedragen.
Tot op heden heb ik nog steeds niks ontvangen en ze komen met de ene na de andere smoes.
Ik heb aangegeven deze week mijn spullen te willen ontvangen en anders mijn geld terug wil zien, hier wordt helaas niet op gereageerd.
Ik raad mensen aan hier absoluut niks te kopen, de prijs en de levertijd lijkt mooi maar ze komen absoluut niks na !
Mocht design 247 nog met een oplossing komen dan zal ik u dat nog zeker melden...
Mvg,
Peter
Reactie door zoekster op 22-05-2013 17:55
--Design 247, zeeer slecht !--
Wisten we al.
Reactie door lkp op 12-06-2013 14:30
We hebben 1 tafel gekocht en deze betaald op 23 februari 2013
We wachten al 4 maanden, maar ze zijn niet bereikbaar en reageren niet op de mail.
Reactie door tijger1 op 12-06-2013 23:45
Quote: lkp schreef op woensdag 12 jun 2013, 14:30: We hebben 1 tafel gekocht en deze betaald op 23 februari 2013
We wachten al 4 maanden, maar ze zijn niet bereikbaar en reageren niet op de mail.
einde Quote
Waarom betaalt u dat van tevoren?
Reactie door hutch op 13-06-2013 09:13
'DESIGN247' zeer slecht.......?
Was dat maar waar, dan viel het nog wel mee....!
Reactie door van leyden op 13-06-2013 12:14
Als je niet googelt op recensies vooraf ben je dom.
Internet barst nu eenmaal van de louche bedrijfjes die hun eigen "spelregels" hanteren.
Op tros radar wemelt het ook van de klachten van dit bedrijf.
Kenmerk is altijd dat ze slecht of moeilijk bereikbaar zijn, met altijd een smoes waarom, de echte reden is natuurlijk dat het bedrijf geen tijd, geld en energie erin wilt stoppen omdat ze heus wel weten fout bezig te zijn.
Bovendien zou niemand vooraf moeten betalen, maar alleen bij aflevering.
Nemen ze maar een mobiel pinapparaat mee, boter bij de vis.
Kan makkelijk, maar dat willen ze natuurlijk niet, met eerlijkheid bereiken ze niks en zou het faillessement alleen maar bespoedigen, want hun halve omzet is gebaseerd op criminele streken.
Doel is het oplichten van consumenten, de goederen zijn de dekmantel.
Zal me niks verbazen als die toko binnenkort failliet gaat en iedereen kan fluiten naar zijn centen en spullen.
Op naar weer een nieuw bedrijfje en op zoek naar nieuwe slachtoffers, nieuwe ronde nieuwe kansen, want internet is een ideaal middel om tot in de eeuwigheid mensen op te lichten.
Reactie door van leyden op 13-06-2013 12:59
Eigenlijk zou elke webwinkel gekoppeld moeten zijn aan een recensierubriek.
Dan niet zoiets als kieskeurig, dat is onbetrouwbaar want voor en door fabrikantjes inelkaar geflanst. (gecontroleerd op betrouwbaarheid zeggen die gekken..hoe dan??? )
Nee, enkel serieuze consumentensites zoals kassa en radar, afgezien dan van de spamtrollen op tros radar (kijk je zo doorheen, want altijd uiterst positief bij een woud van negatieve reacties) is dat het enige wat redelijk betrouwbaar is, alleen reacties van echte consumenten zijn te vertrouwen.
Helaas.
Reactie door zoekster op 13-06-2013 13:18
Af en toe krijgen mensen hun geld terug. Ik denk dat de nieuwe klanten in feite de oude aan het betalen zijn. Het lijkt erop dat er nauwelijks meer wat wordt geleverd, wat erop kan duiden dat de toeleveranciers niet meer leveren, omdat zij niet betaald worden of geen vertrouwen in een spoedige betaling hebben.
Meestal geldt in zo'n geval hoe harder je roept hoe meer kans op terugbetaling. Dus een brief met de dreiging van buitengerechtelijke kosten (incassokosten) en een gerechtelijke procedure, misschien ben je dan eerder aan de beurt.
Zoiets kun je natuurlijk pas doen nadat je de koop hebt ontbonden. Daarvoor kunt u de volgende voorbeeldbrief gebruiken klik HIER
Die kunt u ook gebruiken als u toch graag uw spullen wilt hebben, maar de nodige druk wilt zetten.
Voor de regels omtrent het niet bezorgen van een product, kunt u dit lezen HIER
Mocht met doof blijven voor uw verzoek en niets willen terugbetalen dan is het raadzaam uw rechtsbijstandverzekering in te schakelen als u die heeft. Een andere optie is een incassobureau inschakelen op no cure no pay basis.HIERHIER
Reactie door david8 op 31-08-2013 12:49
Ik ben net bij het pand van ze in Mijdrecht geweest en dat staat leeg. Navraag bij de buren leverde op dat ze met de Noorderzon zijn vertrokken. Zelf daar een dressoir en boekenkast gekocht. In deurtje dressoir zit een grote scheur en op de bovenkant een grote kras en boekenkast is net goed gespoten. Heel veel E-mail verkeer dat het opgelost gaat worden maar datums werden steeds verschoven. Gevraagd om mij te bellen krijg ik het verzoek terug om hun te bellen, wanneer je dat doet wordt er alleen niet opgenomen! Dus.......
Reactie door van leyden op 31-08-2013 14:56
Voor mij stond het al lang vast, iedereen die aanbetaald heeft kan fluiten naar zijn centen en zijn spullen.
Zolang er van die onnozelen zijn die alles 100 procent aanbetalen zal dit doorgaan tot in de eeuwigheid.
Wedden om een miljard euro dat die toko failliet is?
Reactie door swirll op 16-09-2013 10:39
Kijk voor de gein eens op www.trendsdicasa.nl
Zelfde winkel, andere naam, zelfde eigenaren. Aanvechten die handel!
Reactie door swirll op 30-09-2013 16:04
Hoi Geckoo,
Welke afdeling heb je benaderd, support of fraude?
mvg,
Swirll
Reactie door geckoo op 30-09-2013 16:53
volgens mij support. anders zetten ze je intern wel door.
Reactie door geckoo op 30-09-2013 09:36
Beste allemaal,
ook wij hadden een mooie tafel gezien en deze besteld via Design247.
Uiteraard netjes betaald op 2 april maar nooit een tafel gezien.
Zelfs de vader van A. R. gesproken maar niks mocht helpen.
Ook het contact met de Qshop-keurmerk was niet nuttig (deze organisatie kan niks doen behalve "bemiddellen" (lees hetzelfde mailtje door sturen en verder niks)).
Maar nu heb ik via Multisafepay eindelijk stappen kunnen maken.
Deze organisatie behandelen al het betaalverkeer van Design247 en nadat ik twee weken geleden contact met hun op heb gezocht krijg ik vanochtend de bevestiging dat zij (Multisafepay) het gestorte bedrag terug gaan boeken.
Graag wil ik dan ook iedereen adviseren welke nog geld krijgen van Design247 contact op te nemen met Multisafepay.
Via onderstaande link kan je een ticket aanmaken.
https://support.multisafepay.com/index.php?/Tickets/Submit/
Zorg ervoor dat er duidelijk wordt vermeld wat er is besteld (aangevuld met eventueel bestel nummer), datum, bedrag etc. en voeg ook een screenshot bij van je internetbankieren waarop zichtbaar is wat er precies is afgeschreven (incl. bepaalde kenmerken).
Hierbij ook gelijk een dank bericht naar Multisafepay/[edit redactie: voor de hulp in deze zaak en dat het hoofdstuk van Design247 voor ons eindelijk kan worden afgerond.
Mvg Martijn
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!