Defecte Sony HD camera
Geplaatst door: bbeurden op: 29-09-2010 18:31
In de zomervakantie bleek de foto-functie van mijn 1,5 jaar oude Sony HD camera niet meer te werken. Video maken werkte gelukkig nog wel.
Sony adviseerde mij telefonisch om de camera ter reparatie te sturen naar haar geauthoriseerde dealer. Er zat 1 jaar fabrieksgarantie op de camera.
De camera kwam (onder rembours) terug met een nota van 160 euro. Ik had overigens in de aanbiedingsbrief aangegeven dat ik gezien de leeftijd van de camera verwachtte dat dit gratis gerepareerd zou worden.
Vervolgens heb ik aangetekend de leverancier van de camera (QPlaza BV) aangetekend aansprakelijk gesteld voor de schade.
Deze verwijzen op haar beurt (onterecht) naar de leverancier Sony.
Mijn rechtsbijstand verzekering (ARAG) erkent mijn gelijk maar heeft bijstand op zaken onder de 200 euro uitgesloten.
Ik mag volgens mij verwachten dat essentiele functie van zo'n camera langer dan 1 jaar meegaat.
Ik heb de leverancier al aangetekend aansprakelijk gesteld.
Hoe hier nu mee verder? Wat zou de volgende stap moeten zijn om mijn geld terug te krijgen?
Reactie door hutch op 01-10-2010 06:15
Dag Bbeurden,
op hun site wordt duidelijk aangegeven wat te doen, als u het ergens niet mee eens bent:
"Een klacht over een product, dienst of de service van de ondernemer kan eveneens worden ingediend via een klachtenformulier op de consumentenpagina van de website van de Nederlandse Thuiswinkel Organisatie. www.thuiswinkel.org"
Zie: http://www.thuiswinkel.org/1-website/vragen-klachten/klachten/klachten
En leest u ook eens wat onder 'Geschillencommissie' geschreven is.
Succes, gr. Hutch
Kassa nieuwsbrief
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!