calve mayonaise
Geplaatst door: mwillems op: 28-06-2009 22:36
De vernieuwde "nog romigere" mayonaise van Calve vinden wij hier thuis niet romiger, maar wateriger als vroeger. Het druipt bijna van de lepel af. De oude Calve mayonaise was lekker en stevig. Waar is deze nog verkrijgbaar? Ik heb de website van Calve bezocht ( www.calve.nl ) om het zelf te melden aan Calve, maar deze site zegt wel dat er een vragenformulier ingevuld kan worden, maar deze is niet te vinden. Waar kan ik met mijn klacht terecht?
@
Als het goed is staat dat op het potje.
Pedro
Dag M. Willems,
als u naar die site gaat, www.calve.nl, staat helemaal rechtsboven 'contact'. Als u daar op klikt, krijgt u een nieuw venster en kunt u 'klacht' aan klikken.
Vervolgens kunt u dan uw mening geven of uw vraag stellen. U kunt ook naar Calve (gratis) bellen, telefoonnummer; 0800-0223266.
Gr. Hutch
Ik gebruik mijn hele leven al calve mayonaise, maar ik vind deze "romigere" mayo ook waterig en dun (lijkt echt frites-saus). ook is de mayo een stuk zoeter, dit komt de smaak niet ten goede! Ik ga nu maar over op AH mayonaise, die de "oude"smaak en consistentie nog het meest benadert!
Afgelopen mei heb ik Calvé laten weten, dat de mayonaise te dun is geworden sinds het gefabriceerd wordt in Tsjechië..
Gadver. Het is nu
WEER
dunner geworden. Het druipt gewoon van je mes af.
Op naar de AH mayo
Sees
Kassa nieuwsbrief
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!